Filtreleme kriteri
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Islak Mendiller

  Islak Mendil Ürünleri

  Bebeklerin cildi narin ve hassas yapıdadır. Çoğu zaman onların cildine dokunmaya bile kıyamayız.  Bu yüzden de bebekler için her şeyin en iyisi isteriz ve bunun için çabalarız.

  Bebek bakımı, annelerin en dikkat ettiği konular arasındadır. Hassas olan bebek cildinin bakımı son derece özen gerektirir. Bebeğin temizliğinde kullanılacak ürünlerin, bebeğin cildinin nem dengesini bozmaması gerekir. Bebeğin hassas cildinde her ürün kullanılmaz.

  Anneler bebeklerin cilt temizliğinde, bazen de kendi el ve yüz temizliklerinde ıslak mendillerden yardım alabilirler. Islak mendiller, bebeğin bezli bölgesinin ve cildinin temizliğinde kullanılır. Ancak kullanılacak ıslak mendillerin içeriğine ve yapısına dikkat etmek gerekir.

  Islak Mendil Ürünleri ve Fiyatları

  Bebek cildi temiz olduğunda nefes almaya başlar ve olması gerektiği gibi yumuşacık olur.

  Islak mendiller, annelerin çantalarında rahatlıkla taşımaları için idealdir. Böylelikle kendi evleri dışında da bebeklerinin cilt temizliğini gerçekleştirebilirler.

  Uni Baby ıslak mendilleri, Mustela bebek için ıslak mendil, Johnson’s Baby Islak mendil gibi ürünleri, bebek temizliğinde kullanabilirsiniz.

   

  Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
  whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim