Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Dalin

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Dalin firması bebeğinizin hassas cildine özel temizlik, bakım, koruma sağlamaya yardımcı ürünlerini 1983 yılından bu yana geliştirmektedir. Göz yakmayan şampuanları bebeğinizin saçlarını ipek gibi yumuşak yapar. Dalin'in bebek bakımı için pek çok farklı ürün çeşidi bulunmakta ve anneler uzun yıllardır beğenerek kullanmaktadırlar.

Dalin Bebek Bakım Ürünleri

Dalin firması 1974’de kurulan Kopaş Kozmetik tarafından 1983 yılında ortaya çıkmış ve günümüzde de genişleyen bir ürün yelpazesi ile varlığını başarı ile sürdürmektedir.

Bebek bakım ve temizlik ürünleri, şampuanlar, güneş ürünleri, anneler için göğüs pedleri gibi değişik ürün çeşitlerine sahiptir.

Bebeklerin hassas yapısı göz önüne alınarak tasarlanan ürünleri ile ve göz yakmayan yumuşak formüllü şampuanları ile hem anneler hem de bebekler tarafından sevilmektedir. Dalin şampuan ürünleri ile bebeğinizle yaşayacağınız banyo saatleriniz daha keyifli hale gelecektir.

Dalin markası, bebek ve çocuk saç bakım, bebek cilt bakım, bebek temizlik mendilleri, bebek deterjanı, bebek-çocuk güneş ürünlerinden bebek çaylarına kadar daha pek çok bebek bakım ürününü içerir. Göz yakmayan bebek şampuanıyla, bebeklere banyoyu sevdirmiştir.

Günümüzde 40’tan fazla ülkede de satışı yapılan bebek şampuanları ülkemizde de lider konumda olan bebek bakım markalarının başlarında gelmektedir.

Dalin Organik Bebek Şampuanı200ml, doğal bakım şampuanıdır. İçerisinde Organik Lavanta Suyu, Doğal AHA, Organik Portakal Suyu, Organik Hamamelis Suyu, Organik Papatya Suyu bulunur. Bebeğin narin saçlarını nazikçe temizlemeye yardımcıdır.
Bitkisel özler, organik şampuanının rengini ve kokusu vermektedir.Uluslararası ECOCERT firması tarafından organik sertifikası ile belgelenen şampuan göz yakmaz. Bebeğin saçını ve saçlı derisini hassas bir şekilde temizlemeye yardım eder.

Dalin Bebe Yağı Aloe Veralı 300 ml, aloe vera ve E vitamini içeren bebek yağıdır. Güneş, duş sonrası, bez temizliğinde ve masajda kullanılabilir. Bebeğin cildine nem vererek yumuşatmaya ve cildi rahatlatmaya yardım eder. Bebeğin alt temizliğinin yapılması için de kullanabilirsiniz.

Ayrıca yetişkinler de gerginleşen vücutlarında yoğun bir nemlendirme sağlamak için bebe yağı kullanabilmektedir.

Bebeklerimiz ve çocuklarımız her şeyden kıymetli ve önemlidir. Özellikle bebeklerin bakımları özenli bir şekilde yapılmalı ve bebeklere uygun ürünler kullanılarak temizlik, cilt bakımı, korunması sağlanmalıdır.

Bebek cildinin yetişkinlere göre ince, yağsız, hassas olduğu ve bu nedenle cilt bütünlüklerinin çok kolay bozulabileceği göz önünde bulundurularak ürünler tasarlayan Dalin firması bebeğinizin bakımını sağlarken tahrişlere karşı korumaya da yardım eder.

Dalin Bebek Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Şampuanların formülleri yine bebeğin saç ve saçlı derisine uygun olarak yumuşak bir formülle tasarlanmıştır ve saçlara ipek gibi bir yumuşaklık, mis gibi bir bebek kokusu vermeye yardımcı olmaktadır.

Dalin Normal Bebek Şampuanı 200 ml, göz yakmayan formüle sahip bebek şampuanıdır. Bebeklerin saç ve saç derisini nazikçe temizlemeye yardım eder. 125 ml, 200ml, 300ml, 500ml, 750ml ve 1000ml’lik boyları bulunur. 500ml, 750ml ve 1000ml’lik ürünleri pompalı şişelidir. Sabun içermezler.

Şampuanların kremli ve kremsiz seçenekleri bulunmaktadır.

Dalin Şampuan 750 ml, büyük boyu ile uzun süre kullanım imkanı sağlamaya yardım edecek bebek şampuanıdır. Sabun içermeyen formülü bebeğinizin gözlerini yakmadan yumuşak bir temizleme sağlamaya yardım eder. Alerji yapma riski en alt seviyede tutularak formüle edilmiştir.

Dalin ürünleri hakkında detaylı bilgilere ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasadan ulaşabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim