Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Kulak Tıkacı

Kulak Tıkacı

Kulağa su kaçması dış kulak iltihabı oluşmasına neden olabilir. Bu tarz rahatsızlıklar son derece ağrı verici olabilir ve kulak, işitme sağlığınızı önemli ölçüde etkileyebilir. Özellikle temizlik ve hijyeninden emin olmadığınız havuzlar sağlığı önemli ölçüde tehdit etmektedir.

Bu rahatsızlık, kişi de ağrıdan başka, işitmede azalma olmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle özellikle yüzerken ya da banyo yaparken kulakların tıkanması önemlidir. Bunu sağlayabilmek için de kulak tıkacı çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.

Kulakta bekleyen ve uzun süre çıkmayan su, bu bölgede bakterilerin hızlı bir şekilde çoğalmasına ve pek çok rahatsızlık oluşmasına zemin hazırlayabilir.

Kulağa kaçan su çıkarılmadığında kişiyi rahatsız eder, dengede bozulmalara bile yol açabilir.

Özellikle de kulak zarında sorun yaşayan kişilerin kulaklarını su kaçmasına karşı koruması önemlidir. Bunun için de kulak tıkacı kullanmak önemlidir. Özellikle tatilinizin kulak sorunu ile zehir olmasını istemiyorsanız seçebileceğiniz uygun bir kulak tıkacı çeşidi ile kulaklarınız koruyabilirsiniz.

Kulak Tıkacı Ürünleri ve Fiyatları

Sadece yüzerken değil banyo yaparken de su kaçması sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.

Kulağa kaçan suyun temizliği zararları açısından farklıdır, deniz ve banyo suyu havuz suyu kadar tehlikeli olmasa da kulakta uzun süre kaldığında, su temiz olsa da kulağa zarar verecektir.

Turuncu Kasa’da satılan kulak tıkacı çeşitlerini inceleyebilir, kulağınızın yapısına uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Özellikle de çocuklar kulaklarına kaçan suyu yetişkinler kadar kolay çıkartamazlar bu nedenle çocukların kulaklarını korumak da çok önemlidir. Kulak tıkacı çeşitleri farklı boyut ve özelliklere sahiptir.

Çocuklar için daha küçük boyutlarda olan kulak tıkacı tercih edilerek etkili bir koruyuculuk sağlayabilirsiniz. Bazı ürünler sizi sese karşı da korumaya yardım ederler. Ders çalışırken, uyurken, kitap okurken ihtiyaç duyduğunuz sessizlik etkisini kulak tıkacı kullanarak sağlayabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim