Filtreleme kriteri

Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Corega

Corega Ürünlerinde Hediye kazanma fırsatı

Diş protezlerinizini, bakımı, temizliği ve daha konforlu kullanımı için tasarlanmış olan Corega markasında bulunan ürün çeşitleri ile ilgili bilgi edinebilir ve ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Corega Ürünleri

Corega, insan sağlığını ürünleri ile birleştirerek ürün piyasaya süren kaliteli bir firmadır. İnsan dişi ve ağızda kullanılan protezlerin sağlığı ve temizlenmesi noktasında marka tamamen insan sağlığını ön planda tutmakta ve hiçbir yan etki riski bulunmayan ürünler tasarlamaktadır. Corega, ürünlerinin içeriğini doğal ve bitkisel bileşenlerden üretmektedir. Bu özelliği ile de firma dünya genelinde bu kadar tanınma ve tercih edilme şansına sahip olmuştur.

Diş protezi de ağızda diş eksikliği yaşandığı durumlarda dişlerin görevini üstlenen bir yapıdır. Gelişen teknolojiyle birlikte üretimi ve kullanımı yaygınlaşan protezlerin sağlığı ve korunması da insan sağlığı açısından çok büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle Corega protez sağlığı için çeşitli ürünler sunmakta ve protez kullanımına kolaylık getirmektedir.

Corega temizleyici tablet ve Corega diş temizleyici tablet ürünlerinin içeriğindeki özel bileşenler ile protezin en derin ve zor yerlerinde bile yiyecek artıklarının yerleşmesi ile oluşabilecek kötü kokuları engellemeye yardım eder.

Corega diş yapıştırıcı ve Corega yapıştırıcı ürünleri protezinizin çok kolay bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Ürünler damak ile protez arasını doldurarak protezin ağızda daha sağlam bir şekilde tutunmasına yardımcı olur. Protezin ağızda kaymasını engellemeye, yiyecek artıklarının protez ile damak arasına girmesini önlemeye de yardımcıdır. Corega protez yapıştırıcı damak ve protez arasında dolgu görevi görerek protezden kaynaklanabilecek ağrıların oluşması engellemeye yardımcı olur. Ürünler istenildiği zaman çıkarılabilir ve protez üzerinden rahatça temizlenebilir.

Corega tablet ve Corega toz ürünleri, ağız ve protez sağlığınız için en güvenli ve sağlıklı tercihi yapmış olur ve dilediğiniz her şeyi rahatlıkla yiyebilirsiniz.

Corega Diş Protezi Temizleyici 30 Tablet - Protez Fırçası Hediye, Protez dişlerini çizmeden, zarar vermeden temizlemeye yardımcıdır. Yanında hediye olarak bulunan özel fırçası ile protez dişler nazik bir şekilde temizlenebilir.

Protez dişler, sıradan diş macunu ya da uygun olmayan temizleyiciler ile temizlenmemelidir. Sadece uygun ürünler kullanılarak protezler temizlenmelidir.

Corega Ürünleri ve Fiyatları

Ilık su içerisine attığınız tablet formundaki temizleyici eridikten sonra içerisine koyacağınız dişleri en az 5 dakika boyunca solüsyonun içinde tutun ve ardından fırçası yardımı ile dişleri fırçalayın ve durulayın. Kullanacağınız solüsyon dişlerin tamamı içinde kalacak kadar olmalıdır. Kalan solüsyon tekrar kullanılmamalı, atılmalıdır. Dişler gece boyunca da içinde bırakılabilir.

Vücutta eksikliği hissedilerek bu boşluğu doldurmaya yardımcı gereçlere protez denilmektedir.

Ağız içerisindeki işleyişi, sindirimin başlangıcını etkileyen diş eksiliğinin yerini doldurabilmek için de diş protezleri kullanılabilir.

Protezlerin bazıları sabittir ağızdan çıkarılmaz, bazı protezler ise hareketli protez olarak bilinir ve düzenli olarak temizlenmelidir.

Corega Diş Protezi Beyazlatıcı32 Tablet, hareketli protezleri temizlemeye daha beyaz görünmelerini sağlamaya yardımcıdır.

Hareketli protezler gece çıkartılarak hava almaları iyi olabilir. Çıkartılan protezleri gece boyu Corega Diş Protezi Beyazlatıcı tablet olan su içinde bekleterek daha iyi bir temizlik, beyazlık ve ferah bir nefes etkisi sağlayabilirsiniz.

Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Toz Ultra 20gr, hareketli olan protezin ağızda daha iyi tutunmasına kaymadan sabit kalmasına yardımcı bir üründür.

Temizlediğiniz protezinizi takmadan önce diş protezi takacağınız diş eti ve damak bölgesine yapıştırıcı tozdan serpin ve protezinizi yerleştirin daha rahat kullanım sağladığınız göreceksiniz.

Corega yapıştırıcı ile protez dişler daha uzun süre sabit kalacaktır.

Corega markasına Turuncu Kasa sitesinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. whatsapp ile bize yazın.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim