Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Mamalar & Çaylar

MAMALAR VE ÇAYLAR

Anne-babalar için bebekleri oldukça kıymetlidir. Bebek bakımı, bebeğin beslenmesi, ebeveynlerin en önem verdiği konulardan bazılarıdır. Bebeklerin sağlıklı gelişiminde beslenmesinin önemi oldukça büyüktür.

Bebeğin gelişiminde, besin değeri en yüksek olan gıda anne sütüdür. Uzmanlar genellikle 2 yaşına kadar bebeklerin anne sütü ile beslenmeleri gerektiğini bildirmektedirler. Herhangi bir aksilik olmadığı takdirde, bebekler ilk 6 ay sadece anne sütü ile beslenmelidir.

Ek gıda olarak ya da bebeğin anne sütü alamadığı durumlarda mamalar ve çaylardan yardım alınabilir. Bebeğe ek besinler verilirken, anne sütü varsa, anne sütü de verilmeye devam edilmelidir. Anne sütünün faydaları, bebek için paha biçilmezdir.

Bebeğin beslenmesinde seçilecek mamanın, bebeğin içinde bulunduğu aya uygun olması gerekir.

Bebeklerde ek besin, ek gıda ile beslenme, bebeklerde sağlıklı beslenme anne-babaların en sık araştırdıkları ve önem gösterdikleri konular arasındadır. Bebeklerin sağlıklı beslenmelerinde, dengeli ve yeterli beslenmeleri gerekir. Bebeğin gelişimi için verilen mamalar ve çaylar özenle seçilmelidir.

Bebeğin beslenmesinin yeterli olduğu, içinde bulunduğu aya uygun kiloda olmasından anlaşılabilir.

Mamalar ve Çaylar Fiyatları

Bebelac bebek mamaları, Bebelac kavanoz mamaları, Bebelac biberon maması, Milupa mama, Milupa bebek çayı, bebeğinizin beslenmesinde yardım alabileceğiniz markalardır.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim