New Life EFA Mom 30 Kapsül

42964

Markası : New Life

Barkod : 7640128140917

0 Item Items

New Life EFA Mom 30 Kapsül, takviye edici gıda

Daha fazla detay

86 TL

Kazanacağınız puan 860 tupara Toplam tutarı: 0.86 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Marka Adı: New Life

Ürün Adı: New Life EFA Mom 30 Kapsül

Ürün Miktarı: 30 Kapsül

Ürün Özellikleri:

- New Life EFA Mom 30 Kapsül, gebelik dönemi öncesindeki, gebelik dönemi sırasındaki ve emzirme döneminde ki vitamin ve mineral ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olan takviye edici gıdadır.

- Gıda takviyeleri asla dengeli ve yeterli beslenmenin yerine geçemez ve her zaman yeterli ve dengeli bir şekilde beslenmeye özen göstermek gerekir. Ama bazı durumlarda vücut desteğe ihtiyaç duyabilir.

- New Life EFA Mom, omega 3 içerikli takviye edici gıdaya ihtiyaç duyduğunuzda size destek olacaktır.

- Omega 3, EPA ve DHA’ dan oluşmaktadır. EPA ve DHA, Omega 3 yağ asitlerinin kısaltılmış biçimidir. Ve her ikisi de vücuda önemli katkılarda bulunmaktadır. EPA ve DHA vücudun normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

- Omega 3, hafızayı güçlendirmeye ve konsantrasyonu artırmaya destek olur. Vücut direncini artırmaya ve güçlendirmeye katkıda bulunur. Göz sağlığının normal fonksiyonuna destek olur. Ruh sağlığının desteklenmesine katkıda bulunur.

- New Life EFA Mom’un içeriğinde İyot, Demir, Magnezyum, Çinko, Selenyum, B12 vitamini, D vitamini, E vitamini ve diğer B vitaminleri de yer almaktadır.

- WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve CRN (Beslenme Konseyi) kıstaslarını temel alan IFOS Kalite Standartları'ndan 5 yıldız alarak saflığı, temizliği, konsantrasyonu, ağır metal oranları ve stabilitesi test edilip onaylanmıştır.

- New Life EFA Mom 30 Kapsül, vücudun vitamin ve mineral ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olan takviye edici gıdadır.

- New Life EFA Mom’un içeriğinde glütene yer verilmemiştir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Yetişkinler için takviye edici gıda olarak tercihen yemeklerden sonra günde 1 defa 1 kapsül EFA Mom kullanılması önerilir.

- Kapsül çiğnenmeden yutulmalıdır ve bol su ile kullanılması önerilir.

- Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

- Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru bir yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir şekilde muhafaza ediniz.

 

New Life markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.