Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Pharmaton

Orjinal Pharmaton ürünlerine bu sayfadan kolayca ulaşabilir ve ucuz fiyatlarla siz de satın alabilirsiniz.

Pharmaton Ürünleri

Pharmaton, Bioggio merkezli uluslararası aktif İsviçreli şirkettir. Yaşam kalitesini yükseltmek için sağlık sektöründe faaliyet gösteren, 1885 yılında Albert Boehringer tarafından Almanya’nın Ingelheim kasabasında kurulan Boehringer Ingelheim şirketi Türkiye'nin İthalatçı firmasıdır. Multi vitamin pazarlarında lider durumda olan şirket, 1994'de “Boehringer Ingelheim Türkiye” kurulmuştur. Dünyanın birçok ülkesinde kullanılan Pharmaton doğal bitkilerden meydana gelen zengin bir vitamindir. Pharmaton multivitamin ve mineral gıda takviyelerinde dünyanın önde gelen markalarından biridir. Pharmaton insanı fiziksel ve zihinsel yeteneklerini gelişimine yardımcı bir üründür. Vücudun bitkinlik ve yorgunluğunu hafifletmeye yardımcı olur.

Dengesiz ve yetersiz beslenmeden dolayı vücut direncimiz düşer, motivasyon eksikliği yaşarız böyle durumlarda halsizlik oluşur ve hiçbir işi verimli yapamayız. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için Pharmaton kullanabilirsiniz.

Pharmaton vücudun günlük vitamin ihtiyacını karşılamakla birlikte stres ve yorgunluğa iyi gelen bir vitamindir. Yapılan araştırmalar sonucu Pharmaton ‘un fiziksel performansı arttırdığı kanıtlanmıştır. Yorgunluk ve enerji düşüklüğünün olumsuz sonuçlarını yaşamamak için Pharmaton kullanılabilir.

Pharmaton; ginseng ekstresi, A-B1-B2-B6 B12-C-D3-E, biotin, nikotinamid, folik asit, bakır, selenyum, demir, çinko, kalsiyum, manganez, lesitin içeren, stres ve yorgunluğa karşı iyi gelen direncinizi arttırmaya yardımcı bir vitamindir.

Spor ve egzersiz yapanların fiziksel performansını arttırmaya yardımcı olur. Vücut direncini arttırarak yorgunluğu ve halsizliği gidermeye çalışır. Egzersiz yaparken kaslarda oluşan lastik asit miktarını düşürerek yorgunluğu gidermeye çalışır. Yoğun ders çalışan, sınavlara hazırlanan öğrencilerin konsantrasyonlarını arttırmaya yardımcı olarak daha iyi performans göstermesini sağlamaya yardım eder.

Yapılan araştırmalara göre Pharmaton kullanan öğrencilerin daha az hata yaptığı gözlenmiştir. Enerji dolu insanlar işlerinde daha başarılı olurlar sizde enerjinizi pharmatonla sağlayabilirsiniz.

Pharmaton Ürünleri ve Fiyatları

Ginseng ekstresi: Vücut sisteminin dengelenmesine ve güçlenmesine yardımcı bir bitkidir.Güçlü bir takviyedir.Konsantrasyon eksikliğini gidermeye çalışır ve strese karşı dayanıklılığı arttırmaya yardımcı olur. Vücuttaki bağışıklık sisteminin hücrelerini arttırmaya ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcıdır.

Vitamin B1: Karbonhidratlardan enerji sağlanmasına destek olur.

Niasin: Normal büyümeye ve gelişmeye yardımcı olabilir.

Kalsiyum: İnsan vücudunda en çok bulunan mineral kalsiyumdur. Kemiklerin ve dişlerin oluşmasını ve güçlenmesini sağlamaya çalışır. Vücudumuzdaki kalsiyum miktarının %99 u kemik ve dişlerde yer almaktadır. Sinir sisteminin düzenli çalışmasında kalsiyuma ihtiyacı vardır.

Biotin: En önemli özelliği vücuda protein depolaması ve daha sağlıklı olmamıza yardımcı olmasıdır. Saç ve tırnakların sağlıklı olmasına destek olur.

Nikotinamin: B3 vitamini, 'Niyasinamid', 'Nikotinamid' veya 'Niyasin' olarak da bilinir. İnsan için zorunlu bir vitamindir.Sindirim için gerekli hidroklorik asit üretimini sağlar. Sağlıklı bir deri oluşumuna yardımcı olur.

Pharmaton markasının Pharmaton 60 Kapsülü, Pharmaton 30 Kapsülü, Pharmaton Efervesan Tableti, Pharmaton Kiddi Şurubu 100 ml, vitaminine uygun fiyatlarla Turuncu Kasa'dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim