Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Parodontax Original Diş Macunu 75 ml

8017

Markası : Parodontax

0 Item Items

Belirgin bir ferahlık ve temizlik sağlamaya yardımcı, florürsüz Parodontax Diş Macununu, ucuz fiyata satın almak için, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

26.9 TL

- +

Kazanacağınız puan 268 tupara Toplam tutarı: 0.27 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Parodontax Original Diş Macunu 75 ml


Marka Adı : Parodontax

Ürün Adı : Parodontax Original Diş Macunu

Ürün Miktarı : 75 ml.

Ürün Özellikleri : Original diş macunu florür içermeyen formüle sahiptir. İçeriğinde % 70 oranında bitki özleri ve mineral tuzlar bulunmaktadır ve köpürmez. Dişlerinizde ve diş etlerinde temizliğin yanı sıra koruyuculuk sağlamaya da yardımcıdır. Bitki özleri içeren formülü ile ağzınızda diğer sıradan diş macunlarına göre farklı bir tat bırakır ve bu tada 14 gün içinde alışarak ferahlığı daha yoğun hissedebilirsiniz. Köpürme yapmayan diş macunu günde 3 defadan fazla ve 12 yaş altındaki çocuklarda, doktor önermedikçe kullanılmamalıdır

Sonuç : Diş ve diş etlerinde temizlik, bakım sağlamaya yardımcı, florürsüz diş macunudur.

Kullanım Şekli : Dişlerinizi günde iki defa düzenli olarak fırçalayınız.

İçerik : Nane, Mirra, Papatya, Adaçayı, Ratanya, Mineral tuzlar, Ekinezya bitkileri, sodium bikarbonate, limonene, glycerin, alcohol denat, xanthan gum içeriğine sahiptir.

Parodontax Original Diş Macunu

Parodontax serisinde bulunan florürsüz diş macunu, % 70 oranında doğa bitkiler ve mineral tuzlar içermektedir.

Dişlerinizi ve diş etlerinizi temizleyerek daha sağlıklı bir ağıza kavuşmanızı desteklemeye yardımcı diş macunudur. Dişler düzenli bir şekilde temizlenmediğinde, fırçalanmadığında dişlerde çürüme ve diş etlerinde bazı rahatsızlıklar oluşabilir. Bu nedenle dişler ve diş etleri uygun ürünlerle temizlenmelidir.

Parodontax Original Diş Macunu, florür içermez ve köpürmez. Plakları etkili şekilde temizleyerek dişleri çürüklere ve dişeti rahatsızlıklarına karşı korumaya, güçlendirmeye yardım eder.

Sıradan diş macunlarından sıkıldıysanız, yeni bir diş macunu ve yeni bir tat deneyimlemek istiyorsanız Parodontax diş macunlarını deneyin ve farkı deneyerek görün.

Dişlerde biriken plaklar zamanla dişin çürümesine neden olur, çürüyen diş ağrı yapar, hatta çürük daha fazla ilerlemişse diş kayıpları da yaşanabilir. Kaybedilen her diş sağlığınızdan da bir şeyler götürür.

Parodontax, diş ve diş eti bakımında uzman bir ürün olarak tanıtılmakta ve diş eti üzerindeki plakları da temizlemeye yardımcı olmaktadır. Temiz bir ağız ile daha sağlıklı dişlere ve diş etlerine kavuşabilirsiniz. Dişler günde en az iki defa ve en az iki dakika ayrılarak fırçalanmalıdır. Düzenli olarak yapılan fırçalama ile gerekli temizleme sağlanabilir.

Parodontax Original Diş Macunu, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
23 Tem. 2014
(5/5
Başlık :
harika bir koruyucu
(Parodontax Original Diş Macunu 75 ml)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler