Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Parodontax

Parodontax, diş ve ağız bakım ürünleri ile kendisini kanıtlamış bir markadır. Diş macunalrının kendisine özgü tadı, pek çok kullanıcı tarafından zamanla alışılmıştır. Parodontax ürünlerini kullanarak diş bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

11 ürün var.

Parodontax Ürünleri

Parodontax, diş macunları ile adını duyurmuş bir markadır. Ağız ve diş sağlığının öneminin farkında olan marka, ürünleri ile tüketicilerin yanında olmaya çalışmaktadır.

Sağlıklı bir yaşam sürdürmek için, ağız ve diş sağlığına özen göstermek son derece önemlidir. Diş sağlığı için, her yemekten sonra dişleri fırçalamak alışkanlık haline getirilmelidir.

Özellikle, günde en az iki kere sabah ve akşam dişler fırçalanmalıdır. Yemek aralarında atıştırmaları azaltmaya özen gösterilmelidir. Diş fırçalamak, bir zorunluluk olarak görülmemeli, alışkanlık haline getirilmelidir.

Diş fırçalamak, dişlerin sağlığı açısından önemlidir, ancak tek başına yeterli değildir. Dişlerin temizliği yapılırken diş ipi de kullanmak gerekir. Düzenli aralıklarla diş kontrollerinin yapılması gerekir. Çocuklara da küçük yaşlardan itibaren diş fırçalama alışkanlığı kazandırılmalıdır.

Parodontax Florürlü Diş Macunu, diş etini sağlığını korumaya yardımcıdır. Dişi çürük oluşumuna karşı korumaya çalışır. Adaçayı, nane, papatya, ekinase, mira ve ratanya bitki özlerini içerir. Plak oluşumuna karşı koruma sağlamaya çalışır. Nefesi ferahlatır ve temizlik sağlar.

Parodontax diş macunun florürlü, florür içermeyen ve beyazlatıcılı etkili çeşitleri vardır. Flörür içeren bir başka ürün kullanıyorsanız, Parodontax Florürlü Diş macununu kullanmadan önce bir uzmana danışabilirsiniz.

Parodontax Ürünleri ve Fiyatları

Parodontax diş macunlarının, yoğun bir tadı vardır ve alışılması için zamana ihtiyaç vardır. İlk kullandığınızda tadını sevmeyebilirsiniz. İki haftalık bir sürenin sonunda nefesinizde bıraktığı tada alışabilirsiniz. Kendi özgü tadına alıştıktan sonra, kullanmaktan vazgeçemeyebilirsiniz.

Diş sağlığını korumak için, dişleri doğru teknikle fırçalamak da oldukça önemlidir. Dişlerinizi fırçalarken, sert kıllı fırçalardan ve sert darbelerden uzak durun. Bu dişlerinize ve diş minelerine zarar verebilir. Dişlerinizi fırçalarken, tüm dişlerinizi temizlemeye özen gösterin.

Dişlerin iç kısımlarının temizliği de ihmal edilmemelidir. Aynı zamanda dilinizi fırçalamak, size daha etkin bir ağız bakımı ve nefesinizde ferahlama sağlayabilir. Ağız bakımını tamamlamak için ağız suyu da kullanabilirsiniz.

Ağız ve diş bakımı sağlık açısından önemli olduğu kadar, estetik açıdan da önemlidir. Parodontax, diş bakımınızda yanınızda olmaya çalışır.

Parodontax ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.