Filtreleme kriteri

Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Prezervatifler

Prezervatif Çeşitleri

Cinsel sağlık ürünleri içinde en çok kullanılan ürünlerden biri de prezervatiflerdir.
Prezervatifler sizi ilişki sırasında cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korumaya yardımcı olurlar, aynı zamanda hamileliğe karşı da koruma sağlamaya yardımcı olur.

Prezervatifler genellikle doğal lateks olan kauçuktan üretilir, değişik özellikler, renkleri, aromaları ve farklı formları ile koruyuculuk sağlarken aynı zamanda ilişkinizi biraz daha renklendirmeye, bazı uyarıcı etkilerle haz arttırmaya yardımcı olmak için tasarlanmışlardır.

Turuncu Kasa sayfalarında kullanabileceğiniz pek çok değişik markaya ait prezervatif çeşitleri bulunmaktadır.

Ürünlerin özelliklerini ürün sayfalarımızdan inceleyebilir ve kullanımınıza, ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Prezervatif çeşitlerinin birçoğu kayganlaştırıcı içermektedir ve size koruyuculuk sağlarken, kayganlaştırıcı etkisiyle ilişkide ihtiyaç duyabileceğiniz kayganlık etkisini sağlamaya ve kadınlar da oldukça sık görülen vajinal kuruluk sorunu için yardımcı olabilecek şekilde tasarlanmışlardır.

Prezervatif Fiyatları

Bazı prezervatif çeşitleri çilekli, çikolatalı, meyveli gibi çeşitleri farklı koku ve tada sahiptir. Renkli formda olanlar da oldukça dikkat çekici, bazıları fosforlu yapıda olan ve farklı görünümde neşeli prezervatiflerdir.

Prezervatifler tek sözcükle koruyucu olarak tanımlansa da geciktiricili, ekstra kayganlaştırıcı ya da zevk arttırmaya yardımcı pütür, benek gibi özelliklere sahip olmaları ile de farklarını ortaya koymaktadırlar.

Daha ince ya da serinlik etkisi vermeye yardımcı prezervatifler ile farklı zevkler yaşayabilirsiniz.

Prezervatifler, doğru bir kullanımla cinsel yolla bulaşan hastalıklara ve gebeliklere karşı iyi bir koruma sağlamaya yardımcı olsalar da % 100 oranında koruma sağlayamazlar.

en iyi prezervatif

Turuncu Kasa sayfalarından sipariş verebileceğiniz tüm prezervatifler ve cinsel sağlık ürünleri gizli bir şekilde paketlenecek ve yine gizlilik özelliği ile elinize ulaşacaktır. Paket elinize ulaşana kadar üçüncü bir kişi içinde ne olduğunu bilemez.

Siz de Turuncu Kasa’da bulunan prezervatif çeşitlerini inceleyerek siparişinizi verebilir ve gizli bir şekilde cinsel ürünlerinize sahip olabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. whatsapp ile bize yazın.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim