Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Prezervatifler

Prezervatifler

Farklı markaların prezervatif çeşitlerini incelemek ve size en uygun olanı hemen satın almak için Turuncu Kasa avantajlarından faydalanın. Hemen prezervatif satın al diyerek bu ürün sayfasına ulaşabilir, saniyeler içerisinde seçim yaparak sipariş verebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip, en uygun fiyatlı ve en kaliteli prezervatifler zengin bir seçenek yelpazesi sunuyor. 

Seçenekleriniz arasında Ok prezervatif çeşitlerinin yanı sıra Durex, Fe gibi markaların ürünleri de bulunuyor. Sayfanın sol bölümünden marka seçimi yapabilir ve aynı zamanda fiyat aralığı belirleyebilirsiniz. 

Prezervatif Ne İşe Yarar?

Cinsel ilişkide sırasında prezervatif kullanılması, hamilelik oluşmasını önleme amacını taşır. Cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı korunmak da prezervatif ne işe yarar sorusunun bir diğer yanıtıdır. 

Prezervatif Çeşitleri 

Sitemizde prezervatif çeşitleri oldukça fazla sayıda seçenek sunuyor. Bu ürünler 3 adet, 10 adet ya da 12 adetlik ambalajlarda satın alınabilir. 

Tırtıklı Prezervatifler 

Çıkıntılı bir dokuya sahip olan prezervatif tırtıklı modeller, sürtünmeyi arttırarak cinsel hazzın da artmasını hedefliyor. 

Geciktiricili Prezervatifler 

Cinsel ilişki sürecinin daha uzun olmasını sağlamaya yönelik olarak tasarlanan prezervatif geciktiricili modeller, boşalma süresini uzatır. 

Çilekli Prezervatifler 

Hoş bir kokuya sahip olma özelliği ile ön plana çıkan çilekli prezervatif çeşitleri arasında özel bölgede rahatlama sağlayan ürünler de bulunuyor. 

Ekstra İnce Prezervatifler

Standart prezervatiflerden çok daha ince bir yapıya sahip olan ekstra ince prezervatifler cinsel ilişki sırasında kondom mevcudiyetinin daha az hissedilmesini sağlıyor. 

Sıcak Temas Prezervatifler 

Sıcak temas prezervatiflerin öne çıkan özelliği ise ısıtıcı ve kayganlaştırıcı etkisinin olmasıdır. 

Prezervatif Boyutları 

Markaların prezervatif ölçüleri çoğunlukla 4 farklı seçenek şeklindedir. İnce ya da kalın prezervatif seçimi yaparken ölçü bilgilerini de dikkate almak gerekir. Kondom boyutları ve ölçüleri şu şekildedir: 

  • Büyük boy: Ağız çapı 35 mm, genişliği 55 mm. 

  • Orta boy: Ağız çapı 35 mm, genişliği 52 mm.

  • Küçük boy:  Ağız çapı 31 mm, genişliği 49 mm.

  • Ekstra küçük boy:  Ağız çapı 29 mm, genişliği 49 mm.

Prezervatif Nasıl Seçilir? 

Seçim yapmadan önce prezervatif boyutları dikkate alınmalıdır. Sadece doğru ebatlarda olan prezervatifler koruma sağlayabilir. Aynı zamanda kaliteli materyallerden üretilmiş olan ürünleri tercih etmelisiniz. Çoğunlukla ince prezervatif yırtılır mı konusu akılları karıştırıyor. Çeşitli markalar tarafından üretilen ince yapıda prezervatifler kolayca yırtılan ürünler değildir. Ancak yırtılma olasılığı tüm prezervatifler için geçerli bir risktir. 

Prezervatif Nasıl Takılır? 

Prezervatifin koruma sağlaması için doğru şekilde takılması gerekir. Bu nedenle prezervatif nasıl takılır sorusunun yanıtı bilinmelidir. Paketinden çıkardığınız prezervatifi takmadan önce rezervuar kısmındaki havayı almanız gerekiyor. Rezervuar ucunun çıkıntılı olan bölümü dışarı bakacak şekilde penis ucuna yerleştirin. Penisin dip bölgesine kadar ilerlemesini sağlayın. Penisin sertleşmeye başladığı zamanda prezervatifi takabilirsiniz. 

Prezervatif Ne Kadar Korur? 

Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre en uygun prezervatif kullanımında dahi kondomun gebeliğe karşı koruma oranı % 98’dir. % 2 oranında gebelik oluşma riski bulunuyor. 

Prezervatif Fiyatları

Turuncu Kasa indirimleri eşliğinde sipariş verdiğinizde en uygun prezervatif fiyatları ayrıcalığından faydalanırsınız. Uygun fiyatlı prezervatif sipariş adresi olan sitemizde yıl boyunca düşük rakamlar göreceksiniz. En ucuz prezervatif çeşitleri ve ödeme kolaylıkları burada! Kaliteli ve en ucuz prezervatif çeşitleri kısa zamanda adresinize ulaşıyor. 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim