Filtreleme kriteri
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Seçenek
Daha Fazla less
Filtrele

Turuncukasa Blog

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Tırnak Bakım Ürünleri

  Tırnak Bakım Ürünleri

  Vücudumuzun bir parçası olan tırnaklar da pek çok sorun görülebilmektedir. Sıklıkla görülen tırnak sorunları, tırnak mantarı, tırnaklarda kırılma, soyulma gibi etkiler olarak sayılabilir.

  Bu tip tırnak sorunları görünüm açısından kötü olduğu gibi sağlığınızı da tehdit etmektedir.

  Tırnak sorunları el tırnaklarında da ayak tırnaklarında görülebilir, ancak tırnak mantarı ayak tırnaklarında daha sık görülen bir sorundur.

  Tırnak tedavi ürünleri kategorisinde bulunan ürünlerle tırnakların ihtiyacı olan bakımı yaparak sorunların oluşmasını önlemeye ya da sorunları gidermeye yardımcı olabilirsiniz.

  Ayak tırnaklarına sinsice yerleşen tırnak mantarı, tırnakların şekillerinin kalınlaşması, renklerinin bozulması, lekeler oluşması gibi etkilerle kendini gösterir ve tırnakların şekli bozulur ve zamanla tırnağınızın tamamen yok olmasına bile neden olabilir bu nedenle tırnak tedavi ürünleri ile bu sorununuza çare bulabilirsiniz.

  Tırnak Tedavi Ürünleri ve Fiyatları

  El tırnaklarınız da genellikle suyla çok temas ettiğinden, kabuklu yemişleri ayıklamak, sert uygulamalarda tırnaklarınızı kullanmak, nemini kaybetmek, vitamin eksiklikleri gibi etkilerle tırnaklar kırılır, soyulur, pul pul kalkar. Bu sorunlar için de kullanabileceğiniz uygun tırnak bakım ürünleri, tırnak serumu, ya da tırnak kremi gibi ürün çeşitleri bulunmaktadır.

  Bu ürünlerden uygun olanlar düzenli şekilde uygulandığında daha güzel, düzgün va sağlıklı uzayan tırnaklara sahip olabilirsiniz.

  Tırnaklarınızın güzel ve bakımlı görünmesi için manikür ve pedikür uygulamaları yaptırabilir ya da evde kendiniz yapabilirsiniz, bu uygulamalarla tırnakların uygun bir şekilde kesilmesi çok önemlidir. Tırnak batması sorunu yaşamamanız için el tırnaklarının yuvarlatılarak, ayak tırnaklarının ise düz kesilmesi önerilmektedir. Ayrıca oje, parlatıcı gibi ürünlerle de bakımlı görünümünüzü destekleyebilirsiniz. Tırnak tedavi ürünleri ile daha bakımlı tırnaklar.

  Bakım sadece yüze uygulanmaz, ellerinizin ve ayaklarınızın da bakımlı olması ile tam bir bakım sağlayabilirsiniz. Bunun için de tırnaklarınızın güzel ve parlak görünümü de önemlidir.

  Turuncu Kasa sayfalarında da Tırnak tedavi ürünleri çeşitleri bulunmaktadır. Pek çok farklı markaya ait ürünleri inceleyerek uygun ödeme şartları ile siparişinizi verebilirsiniz.

  Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
  whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim