Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5x5 ml (S.K.T 02-2023)

Kapıda Ödeme İmkanı

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5x5 ml (S.K.T 02-2023)

Markası : Viaxi Ürünlerini Gör

5169 Barkod : 8699313000320

5/1
SATIŞ FİYATI 23.2 TL
455 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5x5 ml :

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5x5 ml :

Vajinal kuruluk ciddi bir sorundur ve ilişki sırasında ağrı çekmenize neden olabilmektedir.

Uygun ürünler kullanılarak ilişki sırasında kayganlaşmayı sağlayabilirsiniz.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5 adet şaseden oluşan formu ile size 5 uygulama sağlamaya yardım eder. Prezervatiflerle de uyumludur.Prezervatifin dokusunun bozulmasına neden olmaz.

Kadınlardaki vajinal kurulukta kullanılabildiği gibi,fantezi oyuncaklarıyla da kullanılabilir.

Kuruluk sorunu yaşayan kadınlar cinsel birleşme sırasında ağrı ve acı duyabilirler; bu da ilişkiden uzaklaşmalarına, ilişkinin etkilenmesine neden olabilir. Böyle durumlarda kayganlaştırıcı özellik taşıyan ürünler yardımcınız olabilir,dışarıdan bir destekle kurulukla mücadele edebilir ve rahat bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Kokusu olmayan bu jel su bazlıdır ve etkisini uzun süre korumaya devam eder.

Vaxi ürünleri 2003 senesinde Armoni Medikal ürünler Ltd Şti firmasının bünyesinde toplanmıştır.

Yurt dışında etki ve gücünü kanıtlamış markaları Türkiye'ye taşımak hedefleri olmuştur. Şirket, İSO 9001-2000 kalite sistemleri sertifikasına sahip olan marka aynı zamanda yurtdışında etkileri ve kalitesi kanıtlanmış olan pek çok firmanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5x5 ml :

Vajina kuruluğu cinsel uyarılmada yetersizlik, stres, cinsel isteksizlik, psikolojik rahatsızlıklar, bazı ilaçlar ve doğum kontrol hapları gibi durumlarda görülür. Vajina kuruluğu, cinsel ilişkiden soğuma ve acıyasebep olmaktadır. Vajina, cinsel ilişkide acıyı engellemek ve spermlerin rahme kolayca girişini sağlamak için kayganlaştırıcı sıvı salgılar, bunun olamadığı durumlarda cinsel birleşme oldukça zor ve ağrılı olmaktadır. Kayganlaştırıcı ürünler ile daha rahat bir birleşme yaşayabilirsiniz.

Şase formunda olan ürünü tek tek yanınızda da taşımakolaylığı sağlayabilirsiniz.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel, su bazlı, renksiz ve kokusuzdur. Prezervatifle uyumludur. Yağsız yapısı ile suda kolayca çözülür ve rahatlıkla temizlenir.

İçerik:

Aqua, Hydroxy Ethyl Cellulose, Natural Glycerin, Citric Acid,Methylparaben, Propylparaben

Kullanım:

Cinsel birleşme öncesi elinize aldığınız ürünü vajinal bölgeye masaj yaparak uygulayınız ya da penis üzerine uygulayabilirsiniz. Prezervatif üzerine de uygulanabilir.

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz:

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdan şüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız birürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve bizbiliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde neolduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizde kredi kartı ekstrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5x5 ml, Turuncu Kasa’dasatılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5x5 ml (S.K.T 02-2023)

Bu sayfadan ucuz fiyata sipariş edebileceğiniz Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5x5 ml, şase formunda olan, prezervatifle kullanıma uygun bir cinsel sağlık ürünüdür, gizli paketleme ilkesine uygun olarak elinize ulaşacaktır.

Satış Fiyatı 23.2TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim