Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bebek Ürünleri

Doğal Ve Sağlıklı Bebek Bakım Ürünleri

Bebeğiniz karnınızdayken doğumla ve bebek bakımı ile ilgili endişelerinizin olması son derece normaldir özellikle de ilk bebeğinizi bekliyorsanız bebek büyütmek size biraz korkutucu gelebilir.

Aslında insanlar doğal olarak bulundukları ortamlara kolayca uyum sağlayabilirler. Bebeğiniz doğduktan sonra içgüdüsel olarak bebeğinizi tutacak, emzirecek, altını değiştirecek ve bakımlarını yapabileceksiniz. Ancak tabii ki bir anne olarak her zaman en iyisini sunmaya çalışmak isteyeceksiniz bunun için de sizden daha tecrübeli olan büyüklerinizden bebek bakımı ile ilgili destek alabilirsiniz.

Bebekler doğduklarında ciltleri verniks denilen bir tabaka ile kaplıdır ve bu tabaka bebeğin cildini belli bir süre korumaya yardımcı olabilecek forma sahiptir. Bu tabaka yanlış ürünler kullanılarak bebeğin cildinden temizlenirse zaten savunması az olan bebek cildi daha kolay bir şekilde hasarlanabilir. Bu nedenle bebeğinizin cildinde sadece bebek cildi için uygun olan bebek bakım ürünleri kullanmanız gerekmektedir.

Turuncu Kasa sitesinde bebek bakımı ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz yüzlerce ürün çeşidi ve önemli markaları bir arada bulabilir ve ürünleri internetten sipariş ederek satın alabilirsiniz.

Bebek Bakım Fiyatları

Bebek bakımı denilince ilk olarak akla gelen bebek banyosudur, bebeğin banyosunu yaptırabilmek için ilk günden itibaren kullanabileceğiniz şampuan, sabun ya da bebek cildi temizleyicilerin çeşitlerini Turuncu Kasa sayfalarından inceleyerek bebeğiniz için en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Ayrıca banyolardan sonra kuruluk oluşmasını önlemeye ve cildin yumuşacık kalmasını sağlamaya yardımcı bakım kremlerini de satın alabilirsiniz. Bebeğinizin bezli bölgesini nem ve ıslaklıktan, sürtünme gibi etkilerden korumaya yardımcı pişik kremi çeşitleri de Turuncu Kasa’da uygun fiyatlarla bulunmaktadır.

Bebeklerde kullanabileceğiniz, emzik, biberon, dişlik, oyuncak çeşitleri, bebek telsizleri, ateş ölçerler, mama tabakları ve kaşık çatal ürünleri de bebeğinizi büyütürken ihtiyaç duyabileceğiniz ürün çeşitlerinden bazılarıdır.

Aslında belki de en önemli ve herkesin değişmez ihtiyacı olan bebek bezi çeşitleri de bebek bakımı kategorisinde yer almaktadır. Bebeğinizin mama ihtiyaçları, ıslak mendil çeşitleri, güneş koruyucular da bebek bakımı ürünlerindendir.

Bütün bu ihtiyaçlar gözünüzü korkutmasın, bebek bakımı için ihtiyaç duyabileceğiniz onlarca marka, yüzlerce ürün çeşidi uygun fiyatları ile Turuncu Kasa’da bulunmaktadır.

Tüm ürünlerin özelliklerini ürün sayfasından inceleyebilir ve size en uygun olanı seçerek sipariş verebilir ve Bebek bakımı ürünleri ile bebeğinizi daha kolay büyütebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim