CeraVe Hydrating Cleanser Nemlendiren Temizleyici 236 ml

Mobil Uygulamaya Özel Ekstra %10 İndirim

Markası : Cerave Ürünlerini Gör

43220

3337875597180

55
PİYASA FİYATI 504.90 TL
SATIŞ FİYATI 454.41 TL
4517
Kişinin Favorisi

Marka Adı: CeraVe

Ürün Adı: Cerave Hydrating Cleanser Nemlendiren Temizleyici 236 ml

Ürün Miktarı: 236 ml

Ürün Özellikleri: 

- Cerave Nemlendiren Temizleyici,  cildin nemlenmesine destek olan ve cilt bariyerine zarar verilmeden temizlenmesine katkı sağlayan cilt bakım ürünüdür.

- Cerave Nemlendiren Temizleyici, normal ve kuru ciltlerin kullanımı için özel olarak formüle edilmiştir. Yüz ve vücut için kullanılabilir.

- Köpürmeyen kremsi bir yapıya sahiptir. 3 temel seramid ve hyalüronik asit içeriği sayesinde cildi fazla yağdan ve kirden arındırmaya katkı sağlarken ilk kullanımdan itibaren ciltteki nem seviyesini artırmaya destek olur.

- Cerave Nemlendiren Temizleyici, parfüm içermeyen formülü ile hassas ciltlerin kullanımı için uygundur.

- Çok fazlı yapıya sahip Kontrollü Salınım Teknolojisi ile aktif bileşenlerin uzun süre cilt üzerinde kalmasını sağlamaya çalışır böylece nemlendirme etkisinin gün boyu devam edebilmesi için destek olur.

- Cildinizin iyiliği için Cerave Nemlendiren Temizleyici her zaman yanınızdadır. 3 temel seramid, hyalüronik asit ve Vitamin B3 içerir.

- Hyalüronik Asit, cildin yenilenmesine ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına destek olur. Nemlendirme özelliği nedeniyle cildin canlı görünümüne kavuşmasına katkıda bulunur. Olgunlaşma karşıtı etkileri nedeniyle cildin taze bir görünüme kavuşmasına ve cildin esnekliğini kazanmasına destek olur.

- Vitamin B3, cildi güçlendirmeye katkıda bulunur ve cildin zararlı dış etkenlerden korunmasına destek olur. Cildin yenilenmesine ve esneklik kazanmasına katkı sağlar. Cildin koruma duvarını güçlendirmeye destek olur. Pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cilde ulaşılmasına katkıda bulunur.

- Seramid içeriği cilt bariyerinin güçlenmesine ve yenilenmesine destek olur.

- Cerave Nemlendiren Temizleyici, cilt bariyerine zarar vermeden cildin derinlemesine ve nazikçe temizlenmesine katkı sağlayan, nemlenmesine destek olan cilt bakım ürünüdür.  

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Ilık su ile ıslak cildinize nazik ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.

- Bol su ile iyice durulayınız.

- Göz ile temas etmesinden kaçınınız. Göz ile temasında derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

- Güneş ışığına maruz kalmayan ve çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.

 Ürün içeriği: Dermatologlar ile geliştirilen formülü cilt için gerekli 3 temel seramid ve hyalüronik asit içerir. Parfüm içermeyen formülü hassas ciltler için uygundur.

Cerave markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorumlar
E** Y**
05.04.2022
çok güzel

Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum gerçekten çok memnunum. Karmadan kuruya dönük bir cildim var. Cildimi hem çok güzel temizliyor hem de yumuşacık yapıyor.

K** G**
05.04.2022
Memnunum.

Sürekli kullanıyorum, çok memnunum.

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

CeraVe Hydrating Cleanser Nemlendiren Temizleyici 236 ml

454.41TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim