Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

Durex Daha Yakın Hisset Prezervatif 10'lu

Durex Daha Yakın Hisset Prezervatif 10'lu
Mobil Uygulamaya Özel Ekstra %10 İndirim
  • Durex Daha Yakın Hisset Prezervatif 10'lu

Markası : Durex Ürünlerini Gör

5018

5052197058055

07-2027

5/1
PİYASA FİYATI 259.90 TL
SATIŞ FİYATI 116.96 TL
908
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

Durex Daha Yakın Hisset Prezervatif 10'lu

Durex Fetherlite Ultima Ultra İnce Prezervatif 12'li

Durex, 75 yılı aşkın, dünyanın birçok ülkesinde tercihedilen prezervatif markasıdır.

Ürünler, deneme ve testlerden geçirilir. Tüm prezervatifler,en kaliteli maddelerden yapılır. Sonra elektronik testten geçirilir ve herserinin alınan örnekleri havayla şişirilerek sağlamlığı test edilir. Ayrıca suile doldurulup, sızma testinden geçirilir. Dermatolojik olarak test edilir. Herhangibir örnek testten geçemezse, serideki ürünler üretim dışı bırakılır.

Durex Easy-on prezervatifler, kolay takılma ve rahatkullanım özelliklerine sahiptir.

Durex prezervatiflerin yapımında doğal kauçuk latekskullanılır. Lateksler fabrikaya geldiğinde test edilir. Sağlamlaştırmak içinkimyasallar eklenir ve ısıtma işlemi yapılır. Cam kalıplar latekse batırılır,kuruduktan sonra tekrar batırılır. Sağlamlık  kazandırmak içinfırınlama işlemi yapılır. Kalıplardan çıkarılır, tortuları arındırmak içinyıkanır ve pudralanır. Daha sonra testlerden geçirilir ve tekli ünite folyoambalajlara yerleştirilir. Folyo ambalajlar ısı ile mühürlenir, üzerilerineseri numarası ve son kullanım tarihi basılır. Ambalaj ile kaplananprezervatifler, kutulara yerleştirilir, kullanıma hazır hale getirilir.

Durex Daha Yakın Hisset Prezervatif 12'li

*Ultra ince doğal kauçuk latex prezervatif

*Paralel kenarlı rezervuar uçlu

*Şeffaf ve kayganlaştırıcı kremli

*Genişliği 56mm'dir.

Ultra ince yapıya sahiptir.

Partnerinizi daha fazla hissetmenizi sağlamaya yardım edebilecek kadar incedir.

Farklı kişiliklere, farklı zevklere ve ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaya yardım eden Durex ürünlerinden biri mutlaka sizin.

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdan şüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız birürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve biz biliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde neolduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizdekredi kartı ekstrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgibulunmamaktadır.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Durex Daha Yakın Hisset Prezervatif 10'lu

Bu kategorinin en çok bakılanları

116.96TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim