ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

GUM Bi-Direction 1.2mm Arayüz Fırçası

16170

Markası : G.U.M.

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebileceğiniz GUM Bi-Direction 1.2mm Arayüz Fırçası, diş aralarını daha kolayca temizlemenize ve tam ağız bakım sağlamanıza yardımcı olabilecek bir üründür.

Daha fazla detay

20.00 TL

18 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 180 tupara Toplam tutarı: 0.18 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

GUM Bi-Direction 1.2mm Arayüz Fırçası :

GUM Bi-Direction 1.2mm Arayüz Fırçası :

Gum Bi Direction Arayüz Fırçası1,2 mm pembe, diş aralarını daha iyi temizleyebilmeniz ve arka taraftaki dişlere daha kolay ulaşabilmeniz için geliştirilmiştir.

Dişlerin arasının da düzenli ve düzgün olarak fırçalanması önemlidir.

Diş ve diş eti bakımı vücudun tamamını ilgilendiren bir uygulamadır.

Gerekli bakımların düzenli olarak yapılması diş ve diş etlerini daha güzel görünümlü ve daha sağlıklı olabilmesini sağlamaya yardımcı olur.

Dünya Sağlık Örgütü diş ve diş eti ile ilgili özel bir araştırma yapmış ve dünyadaki insanların yaklaşık %10-15 kadar bir bölümünün önemli derecelerde diş eti sorunları yaşamakta olduğu sonucunu almıştır.

Dişlerinizi düzenli olarak fırçalamanız ve gerekli diş ve diş eti bakımlarının uygun ürünlerle yapılması, ağız temizliği, bakımı ve sağlığı için gerekli ve önemlidir.

Dişlerin bakımını ve temizliğini yapmak, güzel görüntü,beyaz dişler kazandırmanın yanı sıra daha sağlıklı diş ve diş etlerine sahip olmanıza yardım eder.

Günde en az 2 kez, yemeklerden sonra ve yatmadan önce düzenli olarak dişleri fırçalamak gerekir. Dişlerin her yerini iyice fırçalamak,aralarını da özel ürünler kullanarak temizlemeniz gerekir.

Dişlerin bakımları ihmal edildiğinde, dişler fırçalanmadığında ya da uygun ürünler kullanılmadığında ağız kokusu, diş çürükleri  ve diş eti çekilmeleri, diş kayıpları gibi sonuçları görülebilmektedir.

GUM Bi-Direction 1.2mm Arayüz Fırçası, ince ucu ile diş aralarını önden ve arkadan rahatça temizleyebilmenize yardım eder.

İhmal edilen ve diş fırçalarının ulaşamadığı bu bölgeler plak oluşumuna ve çürümelerin başlamasına yol açabilir.

Fırça 90 derece bükülebilediğinden kullanımı da son derece pratiktir.

GUM Bi-Direction 1.2mm Arayüz Fırçası :

Her kullanımdan sonra dikkatlice yıkanarak temizlenmelidir.

Küçük uçlarının kapağı vardır ve 3 ayda bir yenilenmesi gerekmektedir.

Ağız ve diş sağlığınız için ürünler tasarlayan şirket SUNSTAR'a ait olan bir markadır.

İnsanların dişlerinin bakımı ile her yaşta ilgilenmek ve ağız, diş bakımı ile ilgili büyük küçük her insanı bilgilendirmeyi kendisine görev edinen şirket bu konuyla ilgili pek çok ürün tasarlamakta ve geliştirmektedir.

GUM Bi-Direction 1.2mm Arayüz Fırçası, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
03 Ağu. 2014
(5/5
Başlık :
Kusura bakmayın anlayamadım bu ney açıklamayı galıba goremedım
(GUM Bi-Direction 1.2mm Arayüz Fırçası)

 Report abuse
04 Haz. 2014
(5/5
Başlık :
tavsiye üzerine aldım hızlı kargo için teşekkür ederim.
(GUM Bi-Direction 1.2mm Arayüz Fırçası)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler