ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Listerine Fresh Burst 250 ml Ağız Gargarası - Ferah Nane

8639

Markası : Listerine

0 Item Items

Dişler ve ağzın tamamında hijyen ve ferahlık sağlamaya yardımcı Listerine Fresh Burst 250 ml Ağız Gargarası'nı,bu sayfadan ucuz fiyata sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla detay

16.50 TL

14.85 TL

10% indirim

- +

Kazanacağınız puan 148 tupara Toplam tutarı: 0.15 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Listerine Fresh Burst 250 ml Ağız Gargarası - Ferah Nane :

Listerine Fresh Burst 250 ml Ağız Gargarası : Kişisel bakım ve hijyen hem sağlık hem de görünüm olarak oldukça önemlidir. Ağız bakımı bir çok insan tarafından yeterince önemsenmemekle birlikte, ihmal edildiğinde çeşitli hastalıklara davetiye çıkartmaktadır. Ağızda meydana gelen rahatsızlıklar, diş sağlığını da etkiler ve sindirime zarar verirler. Dişlerin yeteri kadar temizlenemediğinden dolayı oluşan ağız içindeki enfeksiyonlar, vücutta kalp, eklemler ve böbrekleri etkileyerek, daha önemli sorunların oluşmasına neden olabilmektedir. Bu sebeple ağız ve diş sağlığına gereken önemi göstermek gerekmektedir. Dişleri fırçalamak genellikle yeterli değildir, ağız içi bakım ve hijyeni için ağız gargaları kullanmak temizliği tamamlamaya yardımcı olur. Listerine Fresh Burst 250 ml Ağız Gargarası, freshd tada sahip olan formülü ile dişlerde ve ağız içi, damak, diş etleri ve dilde hijyen sağlamaya yardım eder. Ayrıca fırçalamadan sonra diş ve diş etlerinde kalan plağı %70 e kadar azalttığı kanıtlanmıştır. Dişlerde leke oluşumlarını gidermeye yardımcı olurken, tartar oluşumlarını da azaltmada destektir. Düzenli olarak günde 2 defa kullanımla dişlerin temizlenerek sağlık kazanmasına yardımcıdır ve dişlerin lekelerinde azalma sağlamaya da yardım ederek beyazlık elde etmeye de destek olur. Nefesiniz tazelenir ve ağız içinden ve bakteri kaynaklı kokulardan kurtulabilirsiniz. Sadece diş fırçası ve diş ipi kullanarak ağız içinin sadece %25 lik bir bölümünde temizlik sağlayabilirsiniz, oysa Listerine, fırçaların ulaşamadığı yerlere de ulaşarak, etkili bir temizlik ve koruma sağlamaya yardım eder. Kullanım Şekli : Sabah ve akşam dişlerinizi fırçaladıktan sonra 20 ml Listerine ile diş ve diş etlerinizi yaklaşık 30 saniye çalkalayarak tükürünüz. Listerine Fresh Burst 250 ml Ağız Gargarası, Turuncu Kasa’da satılan fiyatı ucuz olan bir üründür.

Kişisel bakım ve hijyen hem sağlık hem de görünüm olarak oldukça önemlidir. Ağız bakımı bir çok insan tarafından yeterince dikkate alınmamakla birlikte, ihmal edildiğinde çeşitli rahatsızlığa davetiye çıkartmaktadır.

Ağızda meydana gelen rahatsızlıklar, diş sağlığını da etkiler ve sindirime zarar verebilirler.

Dişlerin yeteri kadar temizlenemediğinden dolayı oluşan ağız içindeki oluşumlar, daha önemli sorunların oluşmasına neden olabilmektedir.

Bu sebeple ağız ve diş sağlığına gereken önemi göstermek gerekmektedir.

Listerine Fresh Burst 250 ml Ağız Gargarası : Kişisel bakım ve hijyen hem sağlık hem de görünüm olarak oldukça önemlidir. Ağız bakımı bir çok insan tarafından yeterince önemsenmemekle birlikte, ihmal edildiğinde çeşitli hastalıklara davetiye çıkartmaktadır. Ağızda meydana gelen rahatsızlıklar, diş sağlığını da etkiler ve sindirime zarar verirler. Dişlerin yeteri kadar temizlenemediğinden dolayı oluşan ağız içindeki enfeksiyonlar, vücutta kalp, eklemler ve böbrekleri etkileyerek, daha önemli sorunların oluşmasına neden olabilmektedir. Bu sebeple ağız ve diş sağlığına gereken önemi göstermek gerekmektedir. Dişleri fırçalamak genellikle yeterli değildir, ağız içi bakım ve hijyeni için ağız gargaları kullanmak temizliği tamamlamaya yardımcı olur. Listerine Fresh Burst 250 ml Ağız Gargarası, freshd tada sahip olan formülü ile dişlerde ve ağız içi, damak, diş etleri ve dilde hijyen sağlamaya yardım eder. Ayrıca fırçalamadan sonra diş ve diş etlerinde kalan plağı %70 e kadar azalttığı kanıtlanmıştır. Düzenli olarak günde 2 defa kullanımla dişlerin temizlenerek sağlık kazanmasına yardımcıdır ve dişlerin lekelerinde azalma sağlamaya da yardım ederek beyazlık elde etmeye de destek olur. Nefesiniz tazelenir ve ağız içinden ve bakteri kaynaklı kokulardan kurtulabilirsiniz. Sadece diş fırçası ve diş ipi kullanarak ağız içinin sadece %25 lik bir bölümünde temizlik sağlayabilirsiniz, oysa Listerine, fırçaların ulaşamadığı yerlere de ulaşarak, etkili bir temizlik ve koruma sağlamaya yardım eder. Kullanım Şekli : Sabah ve akşam dişlerinizi fırçaladıktan sonra 20 ml Listerine ile diş ve diş etlerinizi yaklaşık 30 saniye çalkalayarak tükürünüz. Listerine Fresh Burst 250 ml Ağız Gargarası, Turuncu Kasa’da satılan fiyatı ucuz olan bir üründür.

Dişleri fırçalamak genellikle yeterli değildir, ağız içi bakım ve hijyen için ağız gargaraları kullanmak temizliği tamamlamaya yardımcı olur.

Listerine Fresh Burst 250 ml Ağız Gargarası, fresh tada sahip olan formülü ile dişlerde ve ağız içi, damak, diş etleri ve dilde hijyen sağlamaya yardım eder. Ayrıca fırçalamadan sonra diş ve diş etlerinde kalan plağı %70' e kadar azalttığı kanıtlanmıştır.

Dişlerde leke oluşumlarını gidermeye yardımcı olurken,tartar oluşumlarını da azaltmada destektir.

Düzenli olarak günde 2 defa kullanımla dişlerin temizlenerek sağlık kazanmasına yardımcıdır ve dişlerin lekelerinde azalma sağlamaya da yardım ederek beyazlık elde etmeye de destek olur.

Nefesiniz tazelenir ve ağız içi kokularından kurtulabilirsiniz.

Sadece diş fırçası ve diş ipi kullanarak ağız içinin sadece%25 lik bir bölümünde temizlik sağlayabilirsiniz, oysa Listerine, fırçaların ulaşamadığı yerlere de ulaşarak, etkili bir temizlik ve koruma sağlamaya yardım eder.

Kullanım Şekli :

Sabah ve akşam dişlerinizi fırçaladıktan sonra 20 ml Listerine ile diş ve diş etlerinizi yaklaşık 30 saniye çalkalayarak tükürünüz.

Listerine Fresh Burst 250 ml Ağız Gargarası - Ferah Nane, Turuncu Kasa’da satılan fiyatı ucuz olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
25 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
uygun ve cazip fiyat
(Listerine Fresh Burst 250 ml Ağız Gargarası - Ferah Nane)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler