Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi Correction Silky Cream 40 ml
  • Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi Correction Silky Cream 40 ml

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi Correction Silky Cream 40 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

43160

Barkod : 3264680015847

₺195,00
₺146,25 25%
Vergi dahil

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi Correction Silky Cream 40 ml, cilde enerji veren kırışıklık karşıtı bakım kremi. Cildinizin doğal dengesini korunmasına destek olur.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Nuxe

Ürün Adı: Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi Correction Silky Cream

Ürün Miktarı: 40 ml

Ürün Özellikleri: 

- Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi Correction Silky Cream, yasemin çiçekli antioksidan kompleksine sahip ilk kırışıklık bakım kremidir.

- Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi Correction Silky Cream, normal ve kuru cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

- Cildin doğal dengesini korumaya katkı sağlarken cilt mekanizmalarını güçlendirmeye destek olur.

- Cildin canlanmasına ve doğal bir parlaklığa ulaşmasına katkı sağlar.

- Günlük yaşamınızın zararlı etkileriyle (stres, yorgunluk, kirlilik vb.) mücadele etmeye katkı sağlarken cildinizin doğal dengesini de gözetir.

- Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi Correction Silky Cream, günden güne cildin daha canlı ve parlak olmasına katkı sağlarken yaşlanmanın ilk işaretlerini belirsiz hale getirmeye destek olur.

- Cildin pürüzsüz, yumuşak ve daha dolgun olmasına katkıda bulunur. İpeksi dokusu hem normal hem de kuru ciltlere yumuşaklık ve rahatlık kazandırmaya destek olur.

- Taze yasemin akordu, pembe liçi ve beyaz odunsu notalarıyla zenginleştirilmiş ferah ve canlı bir kokuya sahiptir.

- Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi Correction Silky Cream’in içeriğindeki doğal kaynaklı aktif ana maddeler: Yasemin çiçeği, Calendula çiçeği, Selüloz şekeri, Avustralya fındığı yağı ve doğal kaynaklı hyalüronik asittir.

- Yasemin çiçeği, cildi nemlendirmeye ve yumuşatmaya destek olur.

- Calendula çiçeği, cildin nemlemesine destek olur ve tahriş karşıtı özellikleriyle cildin tazelenmesine katkıda bulunur. Cildi yatıştırmaya ve rahatlatmaya destek olur.

- Avustralya fındığı yağı, cildin nemlenmesine ve tazelenmesine katkı sağlar. Cildin beslenmesine ve doğal bir parlaklığa ulaşmasına destek olur.

- Doğal kaynaklı hyalüronik asit, cildin yenilenmesine ve pürüzsüz kalmasına katkı sağlar. Nemlendirme özelliği nedeniyle cildin canlı görünümüne kavuşmasına destek olur.

- Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi Correction Silky Cream, ciltte oluşan ilk kırışıklıklara karşı etkin bir bakım yapılmasına destek olan cilt bakım kremidir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Sabahları temizliğini tamamladığınız yüzünüze, boynunuza ve boyun çevrenize parmak uçlarınızla nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Canlandırıcı losyondan sonra uygulanması tavsiye edilir.

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temas halinde bol miktarda ılık suyla yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

- Serin bir yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir şekilde saklayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.

 

Nuxe markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

43160

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi Correction Silky Cream 40 ml

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi Correction Silky Cream 40 ml, cilde enerji veren kırışıklık karşıtı bakım kremi. Cildinizin doğal dengesini korunmasına destek olur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16