Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Vichy

Vichy, cilt ve saç bakımınıza yönelik bakımları ile Fransa'da üretilen bir dermo kozmetik markasıdır. Uzun yıllardır hem ülkemizde hem de dünya da çok tercih edilen markalar arasında gelmektedir. Baştan ayağa kadar bakım için Vichy ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ürünlerinin pek çoğunu Vichy Termal suları ile formüle etmekte, cilde ve saçlara canlılık, parlaklık ve güç vermeye yardımcıdır.

Vichy Güzellik Ürünleri

Vichy 1931 yılında Dermatolog Dr. Haller ve işadamı olan Georger Guerin’in bir araya gelmeleri ile kurulmuş bir markadır. Günümüzde tüm dünyada aktif olarak en çok tercih edilen markalardan biri olarak çözümler sunmaya yardımcı olan Vichy’nin pek çok ülkede araştırma ve geliştirme merkezleri bulunmaktadır ve farklı ciltlerin ihtiyaçlarına yardım için ürünler sunar.

Vichy ile farklı cilt tiplerine uygun temizleme, bakım, koruma, anti aging ürünleri, saç bakımı için de şampuan ve serum formunda ürünleri bulunmaktadır.

Vichy Normaderm serisinde bulunan ürünler yağlı ciltlere bakım sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yağlı ciltler, yapılarından dolayı kir ve yabancı maddelerin, makyaj artıklarının ciltte daha fazla tutunmasına neden olurlar. Yanlış ürünler kullanılarak yapılan nemlendirme, temizleme, koruma gibi bakımlar cildin daha fazla yağlanarak akne oluşmasına ya da kurumasına neden olabilir. Özellikle yağlı cildin, mutlaka kendi yapısına uygun ürünlerle, düzenli olarak temizlenmesi ve bakımının yapılması gerekir.

Vichy Normaderm Gel Nettoyant; yağlı ve problemli ciltlerin kullanımına uygundur. Ürün, ciltteki parlamayı gidermeye ve gözenek görünümünü sıkılaştırmaya yardım eder. Yağlı ve problemli ciltler için geliştirilmiş olan ürün cildi derinden temizlemeye ve arındırmaya destek olur. Cildin temizliğini yaparken kurutmadan bakım gerçekleştirir. Sıkılaşmış ve yenilenmiş bir cilt yapısına kavuşmanıza yardımcıdır.

Vichy Normaderm Tri-Activ Cleanser 3'in 1; hassas ve cilt kusurlarına eğimli ciltler için geliştirilmiştir. Yağlı ciltlerin kullanımına uygundur. Temizleme, maske olarak uygulama ve peeling yapma özelliği vardır. Cildinizi temizlemeye ve canlılık kazandırmaya yardımcıdır. Temizleme özelliği; cilt yüzeyindeki yağ fazlasını alarak, cildi arındırmaya yardım eder. Maske özelliği; cilt kusurlarını düzgünleştirmeye yardımcıdır. Peeling özelliği; gözenekleri temizlemeye yardım eder.

Vichy markasının saç dökülmesi konusunda ürettiği şampuanları saçlara bakım sağlamaya yardım eder. Vichy Dercos ürünleri saçlarınıza kökten uca bakım yapmaya yardım eder. Vichy Dercos serisi saçları köklerden beslemeye ve güçlendirmeye, uyuyan saç tellerinin uyarılmasını sağlamaya ve saç tellerini yeniden canlandırmaya yardımcıdır. Saç köklerinin çoğalmasını da destekleyerek daha hacimli ve gür saçlara sahip olmayı ve saç kayıplarını önlemeyi hedeflemektedir.

Vichy Dercos Densi-Solution Shampoo; ürün saçların dolgunluk kazanmasına, daha yoğun ve canlı saçlara sahip olunmasına destek olur. İçeriğindeki Rhamnose bileşeni ile saçların daha hızlı büyümesini, daha hızlı uzamasını sağlamaya çalışır. Eşsiz formülü sayesinde cansız ve yıpranmış saçlara anında etki ederek saçın canlılığını tekrar kazanmasına yardımcı olur

Vichy Dercos Neogenic Ampul, saç köklerini besleyerek köklerin çoğalmasına ve dökülmelerin azalmasına yardım edebilecek yoğun bakım ürünüdür. Serum formundadır. Ürün, kullanıcılarından olumlu yorumlar almaktadır.

Vichy markasındaki Idealia serisi, cildinizdeki ince çizgi ve kırışıklıklarda etkili bakım sunmaya yardımcı ürünlerden oluşmaktadır.

Vichy Ürünleri ve Fiyatları

Vichy Idealia PS; gözenekleri tıkamadan, ciltteki renk tonunda eşitlenme sağlamaya, kırışıklıkların giderilmesine, cildin daha sağlıklı, parlak, genç ve sıkı görünmesine de yardımcı olur.

Vichy Idealia Life Serum, cilde esneklik kazandırmaya ve kırışıklık görünümleriyle mücadele etmeye yardım eder. LR2412 + LHA moleküllerin kombinasyonu ve Vichy Termal suyu içermektedir. Cildinizde renk tonunda canlanma ve eşitlenme sağlamaya, gözenekleri sıkılaştırarak küçültmeye, cildin daha berrak ve ipeksi bir dokuya kavuşmasına yardımcı olur. Serum formu ile cildin yoğun bir bakım almasını sağlamaya yardımcıdır.

Vichy Ideal Soleil SPF 30 Güneş Sütü; tüm ailenizin cildini güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir. Hassas ciltlerin, yetişkinlerin ve hassas ciltlerin kullanımı için idealdir.

Vichy Aqualia Thermal Riche Nemlendirici, nemini kaybetmiş, kuru ve cansız cilde canlılık vermeye, yumuşaklık kazandırmaya yardım ederek cildi rahatlatır. Rahatlatıcı bakım sağlayarak cildi güçlü bir şekilde nemlendirmeye yardımcı olur. Kuruyan ciltlerin derinlerine etki ederek cildi koruyucu bir özellik sağlarken cildin yapılanmasına destek olur. Vichy Aqualia serisi ile cildiniz ihtiyacı olan suya kavuşacak, yatışarak yeniden gücünü kazanabilecektir.

Vichy markasının ürünlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim