Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet

8343

Markası : Johnson & Johnson

0 Item Items

Kullanmaya yeni başlayanlarda hafif sızıntılı günler için tasarlanmış O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

21 TL

- +

Kazanacağınız puan 210 tupara Toplam tutarı: 0.21 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet

O.b. 1950 yılında Almanya'da kadın jinekolog dr. JudithEsser ve mühendisler tarafından hazırlanarak piyasa sunulmuştur. O.b adı pedsizanlamına gelen Almanca ohne Binde kelimesinin ilk harflerinden gelir. Günümüzdede halen Almanya'da ve pek çok ülkede bayanlar O.b. tamponlarını kullanmaktadır.Hijyenik üretim koşullarında üretilip paketlenen O.b. tamponları, İpeksipürüzsüzlükteki SilkTouch yüzeyi ile kolayca yerleştirilir.

Mini, normal ve süper boyutları özel günlerdeki yoğunluğagöre tasarlanmıştır. Mini: Tampon kullanımına yeni başlayan ve hafif sızıntılıgünler için uygundur. Normal: Orta ve yoğun sızıntılı günler içindir. Süper:Yoğun günler için kullanılabilir. Super plus ise diğer tamponlardan daha fazlaemiciliğe sahiptir. Çok yoğun günlerde kullanılabilir.

Tamponlar özel günlerde de yüzme, spor, bisiklete binme gibiaktivitelerini rahatça yapabilmenize yardım eden ürünlerdir.

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet, tampon dahaönce kullanmayan yeni başlayanlar için tasarlanmıştır.

Küçük ve ince yapıdadır. Yuvarlatılmış ucu kullanımkolaylığı sağlar. SilkTouch yüzeyi ipeksi pürüzsüzlüktedir. Diğer o.b.tamponlarına göre kullanımı kolay ve küçüktür. Hafif sızıntılar içinkullanılabilir. Orta boy tampondur. Kavisli olukları ile sıvıyı yönlendirmeyeyardımcı olur. O.B. tamponları ipeksi pürüzsüzlükteki SilkTouch yüzeyi ilekolayca yerleştirmeye yardım eder.

Kullanım Şekli:

Hijyen için ellerinizi yıkayınız. Bir elinizle tamponunucunu tutun, diğer elinizle açma bandını yırtın ve sarılı ambalajı çıkarın.Çıkarma ipini düzleştirin. Tamponun alt ucunda sarılı ipi hızla ve serçe çekin.İşaret parmağınızla tamponun altından bastırarak, tutun. Üst ucundaki ambalajıçıkarın. Tamponu vajina içerisine işaret parmağınızla itin.

*Sağlığınız için her 3-4 saatte bir tamponu değiştiriniz.

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet, uygun veucuz fiyatıyla Turuncu Kasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler