O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet

Kargolanma Süresi: 15:00'a kadar siparişlerde Aynı Gün Kargo

8343

Markası : Johnson & Johnson

Barkod : 3574660244205

117 Item Items

Kullanmaya yeni başlayanlarda hafif sızıntılı günler için tasarlanmış O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

22.90 TL

16.72 TL

27% indirim

- +

Kazanacağınız puan 167 tupara Toplam tutarı: 0.17 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet

O.b. 1950 yılında Almanya'da kadın jinekolog dr. JudithEsser ve mühendisler tarafından hazırlanarak piyasa sunulmuştur. O.b adı pedsizanlamına gelen Almanca ohne Binde kelimesinin ilk harflerinden gelir. Günümüzdede halen Almanya'da ve pek çok ülkede bayanlar O.b. tamponlarını kullanmaktadır.Hijyenik üretim koşullarında üretilip paketlenen O.b. tamponları, İpeksipürüzsüzlükteki SilkTouch yüzeyi ile kolayca yerleştirilir.

Mini, normal ve süper boyutları özel günlerdeki yoğunluğagöre tasarlanmıştır. Mini: Tampon kullanımına yeni başlayan ve hafif sızıntılıgünler için uygundur. Normal: Orta ve yoğun sızıntılı günler içindir. Süper:Yoğun günler için kullanılabilir. Super plus ise diğer tamponlardan daha fazlaemiciliğe sahiptir. Çok yoğun günlerde kullanılabilir.

Tamponlar özel günlerde de yüzme, spor, bisiklete binme gibiaktivitelerini rahatça yapabilmenize yardım eden ürünlerdir.

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet, tampon dahaönce kullanmayan yeni başlayanlar için tasarlanmıştır.

Küçük ve ince yapıdadır. Yuvarlatılmış ucu kullanımkolaylığı sağlar. SilkTouch yüzeyi ipeksi pürüzsüzlüktedir. Diğer o.b.tamponlarına göre kullanımı kolay ve küçüktür. Hafif sızıntılar içinkullanılabilir. Orta boy tampondur. Kavisli olukları ile sıvıyı yönlendirmeyeyardımcı olur. O.B. tamponları ipeksi pürüzsüzlükteki SilkTouch yüzeyi ilekolayca yerleştirmeye yardım eder.

Kullanım Şekli:

Hijyen için ellerinizi yıkayınız. Bir elinizle tamponunucunu tutun, diğer elinizle açma bandını yırtın ve sarılı ambalajı çıkarın.Çıkarma ipini düzleştirin. Tamponun alt ucunda sarılı ipi hızla ve serçe çekin.İşaret parmağınızla tamponun altından bastırarak, tutun. Üst ucundaki ambalajıçıkarın. Tamponu vajina içerisine işaret parmağınızla itin.

*Sağlığınız için her 3-4 saatte bir tamponu değiştiriniz.

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet, uygun veucuz fiyatıyla Turuncu Kasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.