O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet (S.K.T 11-2027)

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet
Mobil Uygulamaya Özel Ekstra %10 İndirim
  • O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet
  • O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet

Markası : Johnson & Johnson Ürünlerini Gör

8343

3574661627007

5/1
PİYASA FİYATI 140.90 TL
SATIŞ FİYATI 98.63 TL
458
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet

O.b. 1950 yılında Almanya'da kadın jinekolog dr. JudithEsser ve mühendisler tarafından hazırlanarak piyasa sunulmuştur. O.b adı pedsizanlamına gelen Almanca ohne Binde kelimesinin ilk harflerinden gelir. Günümüzdede halen Almanya'da ve pek çok ülkede bayanlar O.b. tamponlarını kullanmaktadır.Hijyenik üretim koşullarında üretilip paketlenen O.b. tamponları, İpeksipürüzsüzlükteki SilkTouch yüzeyi ile kolayca yerleştirilir.

Mini, normal ve süper boyutları özel günlerdeki yoğunluğagöre tasarlanmıştır. Mini: Tampon kullanımına yeni başlayan ve hafif sızıntılıgünler için uygundur. Normal: Orta ve yoğun sızıntılı günler içindir. Süper:Yoğun günler için kullanılabilir. Super plus ise diğer tamponlardan daha fazlaemiciliğe sahiptir. Çok yoğun günlerde kullanılabilir.

Tamponlar özel günlerde de yüzme, spor, bisiklete binme gibiaktivitelerini rahatça yapabilmenize yardım eden ürünlerdir.

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet, tampon dahaönce kullanmayan yeni başlayanlar için tasarlanmıştır.

Küçük ve ince yapıdadır. Yuvarlatılmış ucu kullanımkolaylığı sağlar. SilkTouch yüzeyi ipeksi pürüzsüzlüktedir. Diğer o.b.tamponlarına göre kullanımı kolay ve küçüktür. Hafif sızıntılar içinkullanılabilir. Orta boy tampondur. Kavisli olukları ile sıvıyı yönlendirmeyeyardımcı olur. O.B. tamponları ipeksi pürüzsüzlükteki SilkTouch yüzeyi ilekolayca yerleştirmeye yardım eder.

Kullanım Şekli:

Hijyen için ellerinizi yıkayınız. Bir elinizle tamponunucunu tutun, diğer elinizle açma bandını yırtın ve sarılı ambalajı çıkarın.Çıkarma ipini düzleştirin. Tamponun alt ucunda sarılı ipi hızla ve serçe çekin.İşaret parmağınızla tamponun altından bastırarak, tutun. Üst ucundaki ambalajıçıkarın. Tamponu vajina içerisine işaret parmağınızla itin.

*Sağlığınız için her 3-4 saatte bir tamponu değiştiriniz.

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet, uygun veucuz fiyatıyla Turuncu Kasa’da.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

O.B. Pro Comfort Mini Tampon Light Days 16 Adet (S.K.T 11-2027)

98.63TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim