Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

O.B. Pro Comfort Süper Tampon 16 Adet

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

8340

Markası : Johnson & Johnson

102 Item Items

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan sipariş edebileceğiniz O.B. Pro Comfort Süper Tampon 16 Adet, büyük boydur, bayanların özel günlerinde, orta ve yoğun günlerde kullanıma uygundur.

Daha fazla detay

22.90 TL

14.2 TL

38% indirim

- +

Kazanacağınız puan 141 tupara Toplam tutarı: 0.14 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

O.B. Pro Comfort Süper Tampon 16 Adet

O.B. Pro Comfort Süper Tampon 16 Adet, büyük boy tampon,orta ve yoğun günlerde kullanıma uygundur.

Tamponlar pamuk, suni ipek, pamuk ve suni ipek liflerindenüretilir. Tamponların üzerindeki ince tabaka yerleştirme ve çıkarma kolaylığısağlar. O.B. Tamponları, hijyenik üretim koşullarında üretilir.

Tamponlar oldukça küçük yapıdadır. Özel günlerde sızıntıyı önleyerek, giysilerin kirlenmesini önler. Özel günler dışında yapılan spor,yüzme ve egzersiz gibi aktiviteleri rahatça yapmanızı sağlar. Kavisli olukları ile sıvıyı yönlendirmeye yardımcı olur.

O.B. tamponları ipeksi pürüzsüzlükteki SilkTouch yüzeyi ilekolayca yerleştirmeye yardım eder.

Daha önce hiç tampon kullanmayanlar için O.B. procomfortlight days tampon üretilmiştir. Kullanımı kolay ve küçüktür. Hafif sızıntılariçin kullanılabilir, kullanımı kolaydır. Daha yoğun sızıntılar için O.B.procomfort normal tampon kullanılabilir.

Tamponlar vajine içine yerleştirilen, ipi dışarıda kalan birüründür. Özel günlerde sıvıyı vajina içinde emmeye yardım eder.

Tamponlar çok eski zamanlardan beri kullanılır. EskiMısırlılar yumuşak papirüsten tek kullanımlık tampon yapmışlardır. Yunanlılarise tahta etrafına pamuk sararak tampon yapmışlardır. Bunun gibi pek çokmedeniyet kendi tamponlarını üretmiştir. Roma'da ve Bizans döneminde yün,Japonya'da kağıt, Endonezya'da bitki lifleri, Afrika'da çimen rulolarındantamponlar yapılmıştır.

Kadın jinekolog dr. Judith Esser, mühendislerle birliktegeliştirdiği o.b. tamponlarını 1950 yılında Almanya'da satışa çıkarmıştır. O.b."pedsiz" anlamına gelen Almanca ohne Binde kelimesinin ilk harflerinden oluşturulmuştur. 60 yıldan fazla süredir Almanya'da ve dünyada pek çok kadıno.b. tamponlarını kullanmaktadır.

*Sağlık için her 3-4 saatte bir tamponu değiştirmek gerekir.

O.B. Pro Comfort Süper Tampon 16 Adet, kampanyalı fiyatıylaucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler