Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine özel kampanya

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

O.B. Pro Comfort Normal Tampon 16 Adet

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

8342

Markası : Johnson & Johnson

3 Item Items

Ucuz fiyata bu sayfadan sipariş verebileceğiniz O.B. Pro Comfort Normal Tampon 16 Adet,Orta ve yoğun sızıntılı günler için tasarlanmış,vajina içinde kullanıma uygun olan ürünlerdir.

Daha fazla detay

22.90 TL

17.18 TL

25% indirim

- +

Kazanacağınız puan 171 tupara Toplam tutarı: 0.17 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

O.B. Pro Comfort Normal Tampon 16 Adet

O.B. Pro Comfort Normal Tampon 16 Adet

Pedsiz anlamına gelen Almanca ohne Binde kelimesinin ilkharflerinden oluşturulan O.b. markası kadın jinekolog dr. Judith Esser vemühendisler tarafından hazırlanarak, 1950'de Almanya'da satışa sunulmuştur. 60yıldan fazladır O.b. ürünleri Almanya'da ve pek çok ülkede kullanılmaktadır.

O.B. Tamponları, hijyenik üretim koşullarında üretilippaketlenir. İpeksi pürüzsüzlükteki SilkTouch yüzeyi sayesinde O.B. tamponlarıkolayca yerleştirilebilir.

Özel günlerin yoğunluğuna göre mini, normal ve süperboyutları vardır. Mini: Tampon kullanımına yeni başlayan ve hafif sızıntılıgünler için uygundur. Normal: Orta ve yoğun sızıntılı günler içindir. Süper:Yoğun günler için kullanılabilir. Super plus ise diğer tamponlardan daha fazlaemiciliğe sahiptir. Çok yoğun günlerde kullanılabilir.

O.B. Pro Comfort Normal Tampon 16 Adet

Tamponların petlerden farklı vajina içinde kullanılmasıdır.O.B. tamponları özel günlerde rahat hareket etmenize ve her şeyi rahatçayapmanıza yardım eder. Spor, egzersiz ve yüzme gibi aktiviteleri rahatçayapabilirsiniz.

Tamponlar vücut içinde hissedilmez ve kaymazlar. Bu yüzdendiğer günlerde yaptığınız bisiklete binme, yüzme ve spor gibi durumları normalşekilde yapmaya devam edebilirsiniz.

O.b. Pro Comfort Normal Tampon, vücut içinde sıvıyı emerekdışarı çıkmasını engellemeye yardım eder. Giysilerin kuru ve temiz kalmasınayardımcı olur. Tamponun sadece çıkarma ipi dışarıda kalır.

Kullanım Şekli:

Hijyen için ellerinizi yıkayınız. Bir elinizle tamponunucunu tutun, diğer elinizle açma bandını yırtın ve sarılı ambalajı çıkarın. Çıkarmaipini düzleştirin. Tamponun alt ucunda sarılı ipi hızla ve serçe çekin. İşaret parmağınızlatamponun altından bastırarak, tutun. Üst ucundaki ambalajı çıkarın. Tamponu vajinaiçerisine işaret parmağınızla itin.

*Sağlığınız için her 3-4 saatte bir tamponu değiştiriniz.

O.B. Pro Comfort Normal Tampon 16 Adet, uygun ve ucuzfiyatıyla Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler