Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

O.B. Pro Comfort Normal Tampon 16 Adet

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

8342

Markası : Johnson & Johnson

3 Item Items

Ucuz fiyata bu sayfadan sipariş verebileceğiniz O.B. Pro Comfort Normal Tampon 16 Adet,Orta ve yoğun sızıntılı günler için tasarlanmış,vajina içinde kullanıma uygun olan ürünlerdir.

Daha fazla detay

21.00 TL

14.7 TL

30% indirim

- +

Kazanacağınız puan 146 tupara Toplam tutarı: 0.15 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
79TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

O.B. Pro Comfort Normal Tampon 16 Adet

O.B. Pro Comfort Normal Tampon 16 Adet

Pedsiz anlamına gelen Almanca ohne Binde kelimesinin ilkharflerinden oluşturulan O.b. markası kadın jinekolog dr. Judith Esser vemühendisler tarafından hazırlanarak, 1950'de Almanya'da satışa sunulmuştur. 60yıldan fazladır O.b. ürünleri Almanya'da ve pek çok ülkede kullanılmaktadır.

O.B. Tamponları, hijyenik üretim koşullarında üretilippaketlenir. İpeksi pürüzsüzlükteki SilkTouch yüzeyi sayesinde O.B. tamponlarıkolayca yerleştirilebilir.

Özel günlerin yoğunluğuna göre mini, normal ve süperboyutları vardır. Mini: Tampon kullanımına yeni başlayan ve hafif sızıntılıgünler için uygundur. Normal: Orta ve yoğun sızıntılı günler içindir. Süper:Yoğun günler için kullanılabilir. Super plus ise diğer tamponlardan daha fazlaemiciliğe sahiptir. Çok yoğun günlerde kullanılabilir.

O.B. Pro Comfort Normal Tampon 16 Adet

Tamponların petlerden farklı vajina içinde kullanılmasıdır.O.B. tamponları özel günlerde rahat hareket etmenize ve her şeyi rahatçayapmanıza yardım eder. Spor, egzersiz ve yüzme gibi aktiviteleri rahatçayapabilirsiniz.

Tamponlar vücut içinde hissedilmez ve kaymazlar. Bu yüzdendiğer günlerde yaptığınız bisiklete binme, yüzme ve spor gibi durumları normalşekilde yapmaya devam edebilirsiniz.

O.b. Pro Comfort Normal Tampon, vücut içinde sıvıyı emerekdışarı çıkmasını engellemeye yardım eder. Giysilerin kuru ve temiz kalmasınayardımcı olur. Tamponun sadece çıkarma ipi dışarıda kalır.

Kullanım Şekli:

Hijyen için ellerinizi yıkayınız. Bir elinizle tamponunucunu tutun, diğer elinizle açma bandını yırtın ve sarılı ambalajı çıkarın. Çıkarmaipini düzleştirin. Tamponun alt ucunda sarılı ipi hızla ve serçe çekin. İşaret parmağınızlatamponun altından bastırarak, tutun. Üst ucundaki ambalajı çıkarın. Tamponu vajinaiçerisine işaret parmağınızla itin.

*Sağlığınız için her 3-4 saatte bir tamponu değiştiriniz.

O.B. Pro Comfort Normal Tampon 16 Adet, uygun ve ucuzfiyatıyla Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler