Parodontax Florürlü Diş Macunu 75 ml.

8016

Markası : Parodontax

Barkod : 8699522001705

0 Item Items

Sağlıklı gülüşlere kavuşmanızı sağlayacak, Parodontax Florürlü Diş Macununu, ucuz fiyata satın almak için, bu sayfadan hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

26.9 TL

- +

Kazanacağınız puan 268 tupara Toplam tutarı: 0.27 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Parodontax Florürlü Diş Macunu 75 ml.


Marka Adı : Parodontax

Ürün Adı : Parodontax Florürlü Diş Macunu

Ürün Miktarı : 75 ml.

Ürün Özellikleri : Bitkisel özlerle zenginleştirilmiş, florürlü diş macunudur. Dişleri ve dişetini temizlemeye yardımcı olan diş macunu %70 oranında aktif bileşenler içermektedir. Mineral tuzlar ve bitkisel özler içeren formülü ile sıradan diş macunlarından daha farklı bir tada sahiptir. Diş ve diş etlerini etkili bir şekilde temizleyerek çürüklere, diş taşlarına ve diş eti rahatsızlıklarına karşı koruyuculuk sağlamaya yardım eder. Farklı tadına 14 gün içinde alışarak, bitkisel özler, mineral tuzların etkisine, tadına alışabilirsiniz. Nefesinize ferahlık kazandırmaya da yardım eder. Köpürmeyen diş macunudur. Küçük çocuklarda hekim tavsiyesi olmadan kullanılması önerilmez.

Sonuç : Diş ve diş etlerinde temizleme sağlamaya yardımcı diş macunu.

Kullanım Şekli : Dişlerinizi günde en az iki defa, her seferinde en az 2 dakika kadar fırçalayınız. Kullandıktan sonra ağız çalkalanarak tükürülür. Florür içerdiğinden, başka bir florürlü ürün kullanıyorsanız diş doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

İçerik : Nane, Mirra, Papatya, Adaçayı, Ratanya, Mineral tuzlar, Ekinezya bitkileri, Florür içerir.

Parodontax Florürlü Diş Macunu :

Dişler kadar diş etlerinin de etkili bir şekilde temizlenerek plaklardan, yiyecek artıklarından arınması son derece önemlidir. Yiyecek artıkları dişlerinize yapışarak, temizlenmediğinde dişlerinizde çürüklere ve diş taşı oluşumlarına, diş etleri rahatsızlıkları oluşmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle uygun bir diş macunuile dişlerin en az günde iki defa fırçalanması ile ağız içinde temizlik sağlanabilmektedir.

Parodontax sıradan diş macunlarının çoğuna göre %70 daha fazla aktif içerik bulundurur ve farklı tadına alıştığınızda bırakmak da zorlanabileceğiniz bir üründür. Ağız içinde bitkisel bir ferahlık sağlamaya yardımcı olan diş macunu ile ağız içinde temizlik ve buna bağlı sağlık kazandırmaya yardım edebilirsiniz.

Florürlü diş macunu diş çürüklerine karşı koruma sağlamaya ve dişlerin, diş etlerinin temizlenmesini sağlamaya da yardım eder.

Dişler yeteri kadar ve uygun ürünlerle temizlenmediğinde, ağız içinde pek çok rahatsızlık oluşmasına neden olabilir ve bu da tüm vücudun sağlığını etkileyebilmektedir. Çürükler ve ileri derecede çürüyerek kaybedilen dişler ile yemek yerken yeteri kadar öğütemediğinizden mide ve bağırsak sorunları bile yaşayabilirsiniz. Ayrıca nefesin çok kötü kokmasına da neden olabilmektedir. Diş fırçalama alışkanlığı küçük yaşlarda kazanılır, diş fırçalamayı alışkanlık haline getirin ve düzenli olarak dişlerinizi fırçalayın.

Parodontax Florürlü Diş Macunu, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
23 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
florürlü olanını denememiştim
(Parodontax Florürlü Diş Macunu 75 ml.)

 Report abuse
23 Tem. 2014
(5/5
Başlık :
çok başarılı ürün
(Parodontax Florürlü Diş Macunu 75 ml.)

 Report abuse