ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Ren Bio Retinoid Anti Ageing Cream 50 ml Anti Aging Yüz ve Boyun Kremi

18156

Markası : Ren

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata satın alabileceğiniz Ren Bio Retinoid Anti Ageing Cream 50 ml, Yüz ve Boyun Kremi ,Pürüzsüz, sıkılaşmış, ışıltılı ve toparlanmış görünüm kazandırmaya yardımcıdır.

Daha fazla detay

286 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 2860 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 2860 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 2.86 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Ren Bio Retinoid Anti Ageing Cream 50 ml Anti Aging Yüz veBoyun Kremi

Ren Bio Retinoid Anti Ageing Cream 50 ml Anti Aging Yüz ve Boyun Kremi

Güneş ışınları, kozmetikler, yanlış kullanılan ürünler cilde zarar verebilir. Özellikle güneşışınları, DNA’nın yapısında değişikliklere ve ciltte lekelere neden olur. Cildin esnekliği azalır, cilt gerilir. Çizgiler ve kırışıklıklaroluşur. Bu belirtilere ilk olarak yüzde rastlanır. Bayanlar her zaman genç vekusursuz görünmek isterler.

Yaş ilerledikçe metabolizmanın azalmasıyla; güneşin zararlıetkileri olan kırışıklıklar, lekeler ve çizgiler daha belirginleşir. Cilde düzenliyapılan bakımlar, yaşlanma etkilerini geciktirmede ve yaşlılık izleriniazaltmada yardımcı olur.

Ren Bio Retinoid Anti Ageing Cream 50 ml, boyun ve yüzdebulunan kusurlar ve yaşlılık izleri ile mücadele eder. Gündüz ve gecekullanılabilir. Daha genç, pürüzsüz, aydınlık ve yumuşak bir görünüm içinçalışır.

Ren Bio Retinoid Anti Ageing Cream 50 ml Anti Aging Yüz ve Boyun Kremi

Ren Bio Retinoid Anti Ageing Cream 50 ml Anti Aging Yüz veBoyun Kremi, anti-ageing etkili nemlendirici.

Günlük kullanıma ve tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

Tahrişe sebep olmayan retinol özelliğiyle, cilde ışıltıkazandırmaya yardımcı olur.

Cildi besleyerek, nemlendirmeye yardımcı olur. Çizgilerin ve kırışıklıklarıngörünümünü azaltmada, renk tonunu eşitlemede yardımcıdır.

Pürüzsüz, sıkı, ışıltılı ve genç bir görünüm kazandırmadayardımcı olur.

Biyoaktifler:

Brazilya Organik White Beggar çiçeği kaynaklı RetinoidAnalogue, Kırmızı Alg kaynaklı Galaktan, Zeytin yaprağı kaynaklı Oleuropein, PorphyridiumCruentum Mikroalg kaynaklı Phycocolloids, Maya kaynaklı Hyaluronic Acid

Kullanım Şekli:

Sabah ve akşam, bir miktar ürünü yüz ve boyun bölgesinemasajla uygulayın.

Ren Bio Retinoid Anti Ageing Cream 50 ml Anti Aging Yüz veBoyun Kremi, indirimli fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz. Ucuzluk vekalitenin adresi Turuncukasa’da.