Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Vichy Dercos Ürünleri

VICHY DERCOS ÜRÜNLERİ

Vichy Dercos Serisi Ürünleri, saç dökülmesinin önüne geçmeye, saçların daha canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlamaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir. Saçlara güç ve hacim kazandırmaya, daha kalın, daha güzel ve ışıltılı saçlara sahip olunmasını sağlamaya yardım eder.

Saçlarımız görünüşümüzü etkileyen en önemli parçalardan biridir ve bu nedenle tarih boyunca hep önemli olmuştur. Ancak günümüzdeki güzellik algısıyla beraber saçlarımız güzelliğimizin neredeyse merkezine oturmuştur. Saçlarımızın güzel görünmesi, sağlıklı, canlı, hacimli, kalın olması güzelliğimiz için oldukça önemlidir.

Vichy, Dercos serisiyle bizim için bu kadar önemli olan saçlarımızı korumayı amaçlar. Uygulanan işlemlerden, günlük yaşamın stresinden, hava kirliliğinden vb sorunlardan dolayı saçlarda oluşan dökülme, yıpranma gibi problemlerin önüne geçmeye, saçlara daha canlı ve sağlıklı bir yapı kazandırmaya yardımcı olur. Saçların daha dolgun ve hacimli bir yapı kazanmasını, güçlenen saç tellerinin kalınlaşmasını sağlamaya destek olur. Saç tellerinin beslenip güçlenmesine yardım eden ürün saçlardaki yıpranmayı hafifleterek canlandırmaya yardım eder. Daha canlı, sağlıklı, hacimli saçlara kavuşulmasını destekler.

Vichy uzmanlarınca geliştirilmiş olan seriye ait ürünlerden saç tipinize, saçlarınızın ihtiyaçlarına uygun olanı seçerek saçlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim