Filtreleme kriteri
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Boyut
Seçenek
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Vichy Güneş Ürünleri

VICHY GÜNEŞ ÜRÜNLERİ

Vichy Capital Soleil Güneş Ürünleri, cildi güneş ışınlarının yıpratıcı, zararlı etkilerine karşı korumaya yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Cilt yüzeyinde koruyucu bir bariyer görevi görmeye, cildi dış etkenlere karşı korumaya yardım eder.

Cildimiz, oldukça hassas bir yapıya sahiptir; dış etkenlere karşı dirençsizdir ve etkiye açıktır. Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı kendini koruyabilecek bir gücü olmayan cilt korunmak için bir güneş koruyucuya ihtiyaç duyar. Vichy güneş bakımı serisi cildin korunmasını sağlamaya, cilt yüzeyinde görünmeyen koruyucu bir kalkan oluşturmaya yardım eder.

Güneşin zararlı UV ışınları cilt üzerinde oldukça yıpratıcı bir etkiye sahiptir; cilde doğrudan temas ettiğinde ciddi zararlar verebilir. Vichy güneş ürünleri, cildi korumaya, sağlıklı ve ışıltılı yapısını muhafaza etmeye, cilde nem ve canlılık kazandırmaya, cildin güneş kaynaklı yıpranmasının önüne geçmeye yardım eder. Cilt tipine, kullanılan yaş grubuna ve koruma düzeyine göre farklılık gösteren ürünlerden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Vichy uzmanlarınca geliştirilmiş olan ürünleri cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim