ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Colgate Ultra Yumuşak Hassas Dişlere Profesyonel Çözüm Diş Fırçası 2li Fırsat Paketi

Saat 15:30'a kadar sipariş verirseniz bugün kargoda

17043

Markası : Colgate

4 Item Items

Nazikçe temizlemeye ve çürüklerden korumaya yardımcı Colgate Ultra Yumuşak Hassas Dişlere Profesyonel Çözüm Fırça 2li Fırsat Paketi'ni ucuz fiyata buradan alabilirsiniz.

Daha fazla detay

24.90 TL

18.68 TL

25% indirim

- +

Kazanacağınız puan 186 tupara Toplam tutarı: 0.19 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Colgate Ultra Yumuşak Hassas Dişlere Profesyonel Çözüm Diş Fırçası 2li Fırsat Paketi

Marka Adı: Colgate
Ürün Adı:Colgate Ultra Yumuşak Hassas Dişlere Profesyonel Çözüm Diş Fırçası
Ürün Miktarı: 2 adet fırça
Ürün Özellikleri: Hassas dişler ve diş etleri için geliştirilmiştir. Küçük fırça başlığına sahiptir. Dil, yanak ve diş etlerinin de temizliğinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir.Diğer fırçalara oranla, daha yumuşak kıllara sahiptir. Dişlere zarar vermeyen bir yapıdadır.
Sonuç: Temizlenmiş dişlere sahip olmanıza yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Günde 3 kez düzenli olarak dişlerinizi fırçalayabilirsiniz. Düzenli kullanım ile daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.
Herkes, bembeyazve sağlıklı dişlere sahip olmak ister Diş bakımında esas olan, fırçalama işlemidir. Doğru diş fırçasını seçmek oldukça önemlidir. Doğru diş fırçalama tekniği ile, ağız bakımınızın önemli bir kısmını gerçekleştirmiş olursunuz.
Çok sert diş fırçalama, diş gıcırdatma, diş eti çekilmesi, hassas dişlere yol açabilir. Hassas dişlerin, buna uygun macun ve diş fırçası seçmeleri gerekir.
Colgate Ultra Yumuşak Hassas Dişlere Profesyonel Çözüm Diş Fırçası
Colgate Ultra Yumuşak Hassas Dişlere Profesyonel Çözüm Diş Fırçası, standart yumuşak fırçalar ile kıyaslandığında daha fazla yumuşak fırça kıllarına sahiptir.
Colgate Ultra Yumuşak Hassas Dişlere Profesyonel Çözüm Diş Fırçası, hassas dişler ve diş etleri için geliştirilmiştir. Dil, diş, yanak ve diş eti temizliğinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Ağız bakımında diş temziliği ne kadar önemli ise, dil ve dişetlerinin de temziliği o denli önemlidir. Ağız bakımının bir bütün olarak görülüp, eksiksiz yerine getirilmesi gerekir.
Ağız bakımınızı yapmanıza yardımcı olur. Yumuşak kılları dişlerinize zarar vermez.
Colgate Hassas Dişlere Profesyonel çözüm diş macunu ile birlikte kullandığınızda daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Diş bakımında seçilen diş macunun da önemi büyüktür.
Ağız bakımının en önemli faktörünü, dişleri fırçalamak oluşturur. Dişlerin düzenli olarak fırçalanması oldukça önemlidir.
Colgate Ultra Yumuşak Hassas Dişlere Profesyonel Çözüm Diş Fırçasını kullanarak, ağız bakımınızı tamamlayabilirsiniz.
Colgate Ultra Yumuşak Hassas Dişlere Profesyonel Çözüm Diş Fırçası 2li Fırsat Paketi,Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
15 Ağu. 2016
(5/5
Başlık : Beğendim
Hassas dişlere sahip olanlar için ideal bir ürün. Memnun kaldım .fiyatı da uygun ve 2' li paket olması iyi.
(Colgate Ultra Yumuşak Hassas Dişlere Profesyonel Çözüm Diş Fırçası 2li Fırsat Paketi)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler