Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

TePe

TePe markasında diş ve ağızın tamamında temizlik ve bakım sağlamaya yardımcı, kaliteli ve farklı ürün seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle ağız içindeki ulaşılmasızor implantların temizlenmesini TePe ürünleri ile sağlayabilirsiniz.

TePe Ürünleri

TePe markası 1965 yılından bu yana diş bakımı ve temizliği için ürünler tasarlamaktadır. Henning Eklund Malmö 1965 yılında üçgen diş fırçasını tasarlamıştır.

İsveç'de satılan diş fırçası oranı %25 oranında TePe markasına aittir.

TePe markası bugün hala Eklund ailesine ait olan bir firmadır ve ağız, diş sağlığı için ürünler tasarlamaktadır. Ürünleri pek çok ülkede ve Türkiye'de beğenilerek kullanılmaktadır.

Diş ve ağız bakımı ve sağlığı için en önemli faktör etkili bir temizleme işlemidir. Dişlerin eve ağızın tam temizliği sağlanamadığında pek çok diş ve diş eti rahatsızlıkları ile karşılaşabilir, bunların sonucunda ağrı, acı, diş kayıpları ve ciddi rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Yaşadığınız diş kayıpları tüm sindirim sisteminizde olumsuz etkilere neden olabilmektedir.

TePe Ürünleri ve Fiyatları

TEPE Interdental Brush 1.1 mm Iso Size 6, paket içerisinde 8 adet olarak bulunur ve ağız içindeki diş teli ve implantların daha kolay bir şekilde temizlenmesini sağlamaya yardım eder. İnce yapısı ile en ince ve dar kısımlarda bile temizlik sağlamaya yardımcı olur. Diş aralarında da etkili bir hijyen sağlayabilirsiniz.

TePe Interspace Medium Fırça, diş implantlarının ve tellerin aralarını daha rahat bir şekilde fırçalayabileceğiniz bir üründür. Ergonomik yapısı ile

Dişlerin temizlenmesi tam bir ağız temizliği için yeterli değildir, diş etleri, dil, damak ve ağızın tam temizlenmesi ile yeterli temizlik sağlayabilirsiniz. TePe Implant Care Damak Fırçası, özel sap ve fırça yapısı ile damak temizliği sağlamanıza yardım eder. Damakta biriken plak ve tartarları gidermeye yardımcı olur.

Ağız sağlığı ilk olarak ağız temizliği ile sağlanabilir bunu için de doğru ürünleri kullanmanız önemlidir.

TePe markası ağız sağlığı, temizliği ve bakımının önemi bilinci ile size en iyi ve en doğruyu sunmak için çalışmaktadır.

Turuncu Kasa sitesinden TePe markasında bulunan ürün çeşitlerine ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim