Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

Fiesta Classic Prezervatif 12'li

Kapıda Ödeme İmkanı

Markası : Fiesta Ürünlerini Gör

5040

8681823005018

5/1
34.9 TL
Gelince Haber Ver! Stok Durumu: Stokta yok

Fiesta Classic Prezervatif 12'li

Fiesta Classic Prezervatif

Fiesta, ABD’de kurulan DKT International markasıdır. Avrupa,Latin Amerika ve Asya’da ofisleri bulunur. fiesta kondomları Uluslar arasıKalite Standarları’na (ISO 4074) uygun olarak üretilir. İstenmeyen gebelikten korunmanıza yardım eder.

Farklı renk ve kokulardaki Fiesta prezervatifleri herkese hitap edebilecek şekilde üretilmiştir. Elektronik olarak test edilen prezervatiflerin kullanımı kolaydır. Aile planlaması için uygun ve ekonomik doğum kontrol yöntemi sunar. Kayganlaştırıcı özelliği ile ilişkinize hız vezevk katmaya yardım eder. Paketler içerisinde 12 adet prezervatif bulunur. ISO4047, CE ve USFDA gibi uluslararası standartlara sahiptir. Pleasure, Delight,Vibe, Passion, Ultra Thin, Baggy, Strawberry, All Night, Classic ve Dotted gibiçeşitleri vardır.

Fiesta Classic Prezervatif

Fiesta Classic Prezervatif  12'li, bildiği klasik heyecandan vazgeçmek istemeyenler için tasarlanmış prezervatiftir.

Şeffaf, düz duvarlı, rezervuar uçlu,kayganlaştırıcılı, doğal lateks kauçuktan üretilen prezervatifin genişliği 52mm'dir.

Paket içerisinde 12 tane, tek kullanımlık prezervatif bulunur.

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdanşüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız birürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve bizbiliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde neolduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizdekredi kartı ekstrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgibulunmamaktadır.

Fiesta Classic Prezervatif 12'li, uygun ve ucuz fiyatıyla TuruncuKasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Fiesta Classic Prezervatif 12'li

34.9TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim