Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Güneş Sonrası Kremleri

Güneş Sonrası Kremleri

Tatil deyince aklımıza ilk gelen deniz, kumlar ve güneştir. Sahilde güneşlenmek, denize girmek, parklarda dolaşmak, piknik yapmak yaz aylarının en büyük keyfidir.

Bazen bu eğlenceli zamanlarda yani, yüzerken, güneşlenirken güneşin yakıcı ve zararlı etkisini aklınıza getirmezsiniz ancak günün sonunda cildinizde oluşan yanma, acı ve gerginleşme hissi sizi rahatsız eder.

Bu nedenle güneşlenme ve güneş altında zaman geçirme zamanlarınızda mutlaka uygun bir güneş koruyucu ürün kullanmalı ve cildinizi UV ışınlarına karşı korumalısınız.

Güneş altında vakit geçirdikten sonra cildinizde kullanacağınız güneş sonrası ürünler ile cildinize gün boyu aldığınız ışınların zararlarının en aza indirilmesi, cildin rahatlayarak, yumuşaklık kazanması sağlanabilir.

Güneş sonrası ürünler de yetişkinler ve çocuklar için farklı özelliklere sahip olarak tasarlanmışlardır.

Güneş Sonrası Kremleri ve Fiyatları

Bu ürünler cildinizde güneşin neden olduğu kuruluk sorununu gidermeye ve cilde nem vermeye yardımcı olur.

Gün boyu sıcak hava ve güneşe maruz kalan ciltte ferahlama hissine ihtiyaç duyarsınız ve özellikle de duştan sonra bu rahatsızlığı daha fazla hissedersiniz.

Uygun bir güneş sonrası ürün seçerek cilde kaybettiği nemi, yumuşaklığı geri kazandırabilir ve güneşin zararlı etkilerinin vücuttan arındırılabilmesi için destek sağlayabilirsiniz.

After sun olarak da bilinen güneş sonrası ürünler mutlaka güneşlendikten sonra tüm vücutta kullanılmalı ve cilde ihtiyacı olan rahatlama hissi kazandırılmalıdır.

Turuncu Kasa sitesinde bulunan pek çok güneş koruyucu ürün, güneş sonrası ürünler hediye etmektedir. Zaman zaman yapılan bu kampanyalardan faydalanabilmek için ürünleri ve özelliklerini inceleyin. Sprey, losyon ya da serum olarak farklı formları bulunan ürünleri inceleyerek size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Güneş sonrası ürünler çoğunlukla ihmal edilir ancak güneş koruyucu kullansak da uzun zamanımızı güneş altında geçirmişsek akşamları ciltte kuruluk ve yanma hissedebiliriz, bir de duşa girdiğimizde ve ya deni, havuz suyunun kurutucu etkisi de bunlara eklenince ciltte rahatsızlık daha yoğun hissedilebilir bu nedenle güneş sonrası ürünler kullanmak cildi yumuşak ve canlı tutmak için önemlidir.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim