Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Hamadi Shea Leave In Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem 120ml

11237

Markası : Hamadi

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebileceğiniz Hamadi Shea Leave In Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem 120ml, Cansız,ince telli,nemsiz ve hasar görmüş saçlara parkalık vermeye yardımcı bir üründür.

Daha fazla detay

155 TL

Kazanacağınız puan 1550 tupara Toplam tutarı: 1.55 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Hamadi Shea LeaveIn Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem 120ml

Hamadi Shea Leave In Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem 120ml

Marka Adı: Hamadi

Ürün Adı: Hamadi Shea Leave In Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem

Ürün Miktarı: 120ml

Ürün Özellikleri: Cansız saçlara hacim kazandırmaya çalışır. Saçı nemlendirirken, şekil almasını kolaylaştırır.

Sonuç: Saçlara zarar vermeden, parlatır ve sağlıklı bir görünüm vermeye çalışır.

Kullanım Şekli:Temiz saçınıza nemli veya kuru olarak uygulayabilirsiniz. Saç diplerine ve saça masaj yaparak uygulanır. Düz görünüm elde etmek için, saç fırçası ya da fön makinası kullanabilirsiniz. Dalgalı saç görünümü elde etmek içinse,saçlarınızı bükerek toplayın ve bir süre sonra bırakın.

Elektiriklenen,cansız, şekilsiz saçlar, bakımsız görünmenizi sağlar. Sağlıklı saçlar, kadınlar için olduça önemlidir. Sağlıkla ışıldayan, hacimli ve şekilli saçlar her zaman dikkat çeker.

Sağlıklı saçlara sahip olmanın yolu, aslında o kadar da zor değildir. Doğru ürünlerle temizleyerek, nemlendirerek, istediğimiz sonuçları elde edebiliriz.

Hamadi Shea Leave In Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem 120ml

Hamadi Shea LeaveIn Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem,şekillendirici ve saç kremi özelliğini bir arada taşır. Saçları nemlendirir,beslemeye yardım eder. Canlı ve hacimli saçlara kavuşmanıza yardım etmeye çalışır.

Dalgalı veya düz saçlar elde etmenize yardımcıdır.

Saçları, Güneş'in zararlı etkilerinden korumaya çalışır. Elektiriklenen saçlarla mücadele etmeye çalışır. Saçın daha hızlı uzamasını sağlamaya çalışır.

Hamadi Shea LeaveIn Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem,Turuncu Kasa'da indirimli fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Benzer Ürün Tavsiyesi

Hamadi Soya Sütü Özlü Şampuan, ince telli saçlar için tasarlanmıştır. Günlük kullanım için uygundur. Saçı yıpratmadan temizlemeye yardımcı olur. Hacimli saçlara kavuşmanızı sağlar.Sağlıkla ışıldayan saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler