Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Hamadi

Hamadi markası, doğal içeriklerle formülize edilmiş ürünlere sahiptir. Hamadi, ürünlerini geliştirirken saç bakımını tamamlamayı ve saça sağlık kazandırmayı amaçlamaktadır. hamadi ürünleri Hollywood ünlüleri tarafından test edilmektedir.

Hamadi Ürünleri

Günümüzde pek çok cilt ürünleri markası, ürünlerini laboratuvar ortamında test etmektedir. Hamadi ürünleri ise Hollywood ünlülerine test ettirilmektedir. Hamadi tarafından geliştirilen ürünler müşterilere ulaşmadan önce güzel görünmek ve sağlıklı bir cilde sahip olmak zorunda olan dünyaca ünlü isimlere tanıtılır. Bu nedenle ürünlerin daha önce önemli isimlerin onayını aldığı bilmek son derece güven vericidir.

Yaşantımızdaki her şeyin yansıması cildimizdedir. Stres, beslenme alışkanlıkları, bir akım rahatsızlıklar, kullanılan ürünlerin etkilerini vücudumuzda da görebiliriz. Elbette bu etkilerin sonucunu saçlarımızda da görmek mümkündür. Hamadi ürünleri, kullanıcıların saç sağlığını korumak amacıyla geliştirilmiştir.

Sağlıklı saçlar, bakımlı görünmenin en temel şartlarından biridir. Ancak saçlarımız her zaman istediğimiz dolgunlukta görünmeyebilir. Hormonal etkiler, ısıtma sistemleri, boyama ve açma işlemi, saç şekillendiriciler, kuaför işlemleri, deniz veya havuz suyu, güneşe maruz kalma gibi çeşitli sebeplerden ötürü, saçlar nemini kaybedebilir, yıpranabilir.

Yıpranmış saçlar sağlıksız görünür. Böyle saçlara şekil vermek de oldukça zordur. Nasıl ki her cildin yapısı farklıysa, her saçın da yapısı, ihtiyacı ve sorunları farklıdır. Saçın ihtiyacına uygun ürünler kullanmak, saçın kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olabilir.

Hamadi ürünleri, organik özellikte ve çevre dostudur.

Hamadi Ürünleri ve Fiyatları

Hamadi Ginger Soymilk Hair Wash Daily Shampoo, Zencefil Soya Sütü Günlük Saç Şampuanı, tüm saç tipleri için uygun olan ve günlük kullanım için ideal formüle sahip bir üründür. Zencefil, tatlı potakal ve gül ağacı temel yağları içermektedir. Hormonal ve genetik olmayan saç dökülmesinin de önüne geçmeye çalışır. Kepek sorununu da en aza indirgemeye çalışarak, sağlıklı ve hacimli saçlara kavuşmanıza yardımcı olabilir.

Hamadi Healing Serum Onarıcı Ve İyileştirici Serum, yıpranmış saçları onarmaya ve beslemeye yardımcıdır. Ayçiçeği yağı, avakoda yağı, zeytinyağı, bergamot yağı, vanilya yağı içerir. İşlem görmüş saçları yeniden yapılandırmaya çalışır. Healing serumu, saçlarınızda kullanabileceğiniz gibi, cildinizde de kullanabilirsiniz. Hem saçınızda hem de cildinizde olumlu sonuçlar ortaya çıkarabilir. Saçlarınızda kullanmak için, kuru veya ıslak saçlarda kullanabilirsiniz. Saç uçlarında uygulama yapılabilir. Eğer cildinizde kullanmak istiyorsanız, vücudunuza masaj yaparak uygulayabilir ve sabaha kadar bekletebilirsiniz. Ciltte ipeksi bir yumuşaklık sağlamaya yardımcı olur. Cilt kuruluğunu gidermeye çalışır.

Hamadi Shea Rice Milk Conditioner Pirinç Sütü Saç Kremi, tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Saçlarınıza parlak ve canlı bir görünüm sunmayı amaçlar. Shea yağı, pirinç proteinleri, ısırgan otu, biberiye ve kedi otu içerir. Doğal içeriği ile saçı güçlendirmeye çalışır. Saç tellerini güçlendirmeye, kuruluğu gidermeye yardımcı olur. Saçlardaki elektriklenmeyi önlemeye çalışır. Güneş koruyucu özelliği ile saçları Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumaya çalışır. Saçları taramada kolaylık sağlar.Şampuanlanmış ve durulanmış saça uygulanır ve 4-5 dakika beklettikten sonra durulanır.

Hamadi markasına ait ürünleri, Turuncu Kasa’ da bulabilirsiniz.