Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

O.B. Pro Comfort Süper Plus Tampon 16 Adet

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

8341

Markası : Johnson & Johnson

101 Item Items

Ucuz fiyat farkı ve kalitesi ile bu sayfada satılan O.B. Pro Comfort Süper Plus Tampon 16 Adet, Vajina içerisine yerleştirilen ve özel günlerinde bayanların daha rahat hareket etmesini sağlayan, hijyenik üründür.

Daha fazla detay

22.90 TL

19.47 TL

15% indirim

- +

Kazanacağınız puan 194 tupara Toplam tutarı: 0.19 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

O.B. Pro Comfort Süper Plus Tampon 16 Adet

O.B. Pro Comfort Süper Plus Tampon 16 Adet

O.B. Pro Comfort Süper Plus Tampon 16 Adet, büyük boytampon, yoğun günlerde kullanıma uygundur. O.B tamponları içerisinde emiciliğien yüksek olan tampon, çok yoğun kanamalı günler için tasarlanmıştır.

Pamuk, suni ipek, pamuk ve suni ipek liflerinden üretilentamponlar üzerindeki ince tabaka yerleştirme ve çıkarma kolaylığı sağlar. O.B.Tamponları, hijyenik üretim koşullarında üretilip paketlenir.

İpeksi pürüzsüzlükteki SilkTouch yüzeyi sayesinde O.B. tamponlarıkolayca yerleştirilebilir. O.B. procomfort light days tampon, daha önce hiçtampon kullanmayanlar için üretilmiştir. Kullanımı kolay ve küçük bu tamponlarhafif sızıntılar için kullanıma uygundur, kullanımı oldukça kolaydır. Daha yoğunsızıntılar için O.B. procomfort normal tampon kullanılabilir.

O.B. Pro Comfort Süper Plus Tampon 16 Adet

Vajina içerisine yerleştirilen sadece ipi dışarıda kalantamponlar, özel günlerde sıvıyı vajina içerisinde emerek cildin kuru kalmasınayardım eder.

Tamponların kullanımı çok eski çağlara uzanmaktadır. EskiMısırlılar yumuşak papirüsten tek kullanımlık tampon yapmışlardır. Yunanlılarise tahta etrafına pamuk sararak tampon yapmışlardır. Bunun gibi pek çokmedeniyet kendi tamponlarını üretmiştir. Roma'da ve Bizans döneminde yün,Japonya'da kağıt, Endonezya'da bitki lifleri, Afrika'da çimen rulolarındantamponlar yapılmıştır.

Pedsiz anlamına gelen Almanca ohne Binde kelimesinin ilkharflerinden oluşturulan O.b. Kadın jinekolog dr. Judith Esser ve mühendislertarafından hazırlanıp 1950'de Almanya'da satışa sunulmuştur. 60 yıldan fazladırO.b. ürünleri Almanya'da ve pek çok ülkede kullanılmaktadır.

*Sağlığınız için her 3-4 saatte bir tamponu değiştiriniz.

O.B. Pro Comfort Süper Plus Tampon 16 Adet, uygun ve ucuzfiyatıyla Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler