Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Parfüm Deodorant & Roll-on

Parfüm, Deodorant Ve Roll-on

Kişisel bakım denildiğinde akla gelen ilk şey temizliktir. Temizlik önemlidir ancak temiz cilde kullanılan harika kokular çok daha çarpıcıdır.

Temiz olduğunuzda günün birkaç saatini sabun kokularınızla geçirebilirsiniz ancak daha sonra bu kokular etkisini kaybeder ve bir süre sonra sadece ten kokunuz ve daha sonra ter kokunuz bunların yerini alacaktır.

Her insanda ter kokusu oluşmayabilir, ancak terin kokması, üzerinizdeki giysilerin temizliği, tükettiğiniz gıdalar, kişisel temizliğiniz, terleme yoğunluğu ya da hormonlarla ilgilidir. Özellikle de soğan, sarımsak ya da baharatlı yiyecekler terin daha keskin ve fazla kokmasına neden olabilir.

Güzel kokmak ve güzel koku etkisini daha uzun bir süre koruyabilmek için öncelikle kendi temizliğinize önem vermelisiniz, ardından bir diğer önemli konu da giysilerinizin temiz olmasıdır. Koltuk altında oluşan ter kokusuna karşı antiperspirant özellikte olan deodorant ve çeşitleri ile ter kokusuna karşı korunabilirsiniz.

Ayrıca yoğun bir terleme yaşıyorsanız terlemeye karşı geliştirilmiş olan mendiller, antiperspirant roll-on çeşitleri de kullanılabilir.

Parfüm, deodorant ve roll-on çeşitleri ile her zaman güzel kokabilirsiniz.

Parfüm, Deodorant ve Roll-on Ürünleri ve Fiyatları

Kirli ve ter kokusu sinmiş bir giysiyi tekrar kullandığınızda hafif bir terleme ile birlikte yoğun bir ter kokusu oluşmasına neden olabilirsiniz. Ter, kapalı ve ıslak olan koltuk altında daha yoğun olarak görülür bu nedenle özellikle yıkanırken bu bölgeye daha fazla özen gösterilerek koltuk altı temiz tutulmalıdır.

Parfüm çeşitleri de zevkinize uygun olarak seçilerek daha uzun süre güzel kokmanızı sağlamaya yardımcı olabilir.

Kişisel bakımın tamamlanması, ter kokusuna karşı korunmanız ve uzun süre güzel bir koku ile etrafta fark edilmeniz için kullanabileceğiniz parfüm, deodorant ve roll-on çeşitlerini Turuncu Kasa sayfalarında bulabilir ve uygun ürünü kolayca sipariş verebilirsiniz.

Kötü kokmak toplumdan dışlanmanıza, insanlar bunu size söylemeseler de arkanızdan konuşmalara neden olacaktır. Bu nedenle ter kokusuna karşı parfüm, deodorant ve roll-on ürünlerini kullanabilir ve siz de güzel kokabilirsiniz.

Özellikle de parfüm kullanmak daha kalıcı ve yoğun etkileri ile hem erkek hem de kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir. Her bütçeye ve zevke uygun tasarlanmış parfüm çeşitlerinden seçerek kokunuzla fark edilebilirsiniz. Bakımınızı ihmal etmeyin, kötü kokuları kendinizden uzak tutun.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim