Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Stiefel

Stiefel markasında bulunan yetişkin ve çocukların kullanımı için tasarlanmış olan cilt bakım ürünlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Özellikle cildinizde yaşadığınız cilt kuruluğu sorunu için tasarlanmış olan bakım ve temizleme yağları ile cildinize yumuşaklık ve nem kazandırabilirsiniz.

Stiefel Ürünleri

2009 yılında Stiefel, Glaxo Smith Kline (GSK) bünyesine katılmıştır. Stiefel laboratories, bebeklerde ve çocuklarda cilt kuruluğuna karşı Oilatum markasını geliştirdi. Banyo ürünleri (şampuan, duş jeli, sabun) ve kremleri bulunur.

Stiefel markası dermatoloji alanında dünyada lider konumunda olan bir kuruluştur.

132 ülkede kullanılan ürünleri ile lider konumundadır.

Çözüm odaklı çalışmaları ile hep en iyiyi sunmak için çalışmaktadırlar. Ürünler düzenli kullanımla cildinizdeki sorunları gidermeye ve size daha düzgün görünümlü bir cilt sunmaya yardımcıdır.

Oilatum, hassas bebek ve çocuk cildi için geliştirilen bir marka olup, kuruluğa karşı etkilidir. Çoğu anne beğenerek ve güvenerek kullanmaktadır.

Glaxo Smith Kline ürünlerinden olan Physiogel, hassas ciltler için Derma Membrane Structure (DMS) teknolojisi ile üretilmiştir. Cildin tabakasındaki doğal lipitlere benzer lipitler içerir.

Cildin onarımına yardımcı olur, cildi nemlendirerek kuruluğu önler. Derma Membrane Structure (DMS) teknolojisi, temizlik sırasında cildin özel lipitlerinin yıkanıp gitmesini önler ve uzun süreli nemlilik sağlar.

Stiefel Ürünleri ve Fiyatları

Physiogel Moisturising Cream, kuru ve hassas ciltler için geliştirilen günlük bakım kremidir. Yüz ve vücut için nemlendiricidir. Cilt tarafından hızlı emilir ve yağlı hissi bırakmaz.

Oilatum Junior Cream, kuru, hassas ve atopik cilde sahip bebek ve çocuklar için geliştirilmiş nemlendirici kremdir. Uzun süreli nemlilik sağlar. Cilt üzerinde koruyucu tabaka oluşturur; cildi nemlendirir, besler, yumuşatır ve rahatlatır.

Stiefel Physiogel serisine ait olan Physiogel Shower Cream With DMS 150 ml. Kuru ve hassas ciltleri nazik bir şekilde temizlemek için geliştirilmiş olan, nemlendirici özellikli bir duş kremidir. Cildi hassas bir şekilde temizlerken aynı zamanda kuruluklara karşı korumaya ve nem kazandırmaya da yardımcı olur.

Cilt özellikle temizliksırasında kolayca kurur ve hasarlanabilir. Özellikle kuruluğa eğilimli ve atopik ciltler de daha özenli bir bakım gösterilmelidir.

Duş kremi formunda olan ürünler, cildin temizlenirken kurumasını önlemeye yardımcıdır.

Oilatum Junior Bath Additive Banyo Yağı300 ml, bebek ve çocuk cildinde yaşanan kuruluk sorunu için tasarlanmış olan banyo yağıdır. Bebek ve çocukların cildini kurutmadan temizlemeye, cilde nem ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcı özelliktedir. Likit parafin ile formüle edilen ürün bebeğin banyosuna 1 kapak eklenerek kullanılır.

Daha büyük çocuklarda ise ürünü avucunuza alın ve ovalayarak çocuğun ıslak vücuduna uygulayın. Ardından durulayın.

Oilatum Gel Light Liquid Parafin 150 gr, cildin kuruluklardan arınarak nemlenmesine ve rahatlamasına yardımcı olan yıkama jelidir.

Cilt kuruluğu büyük, küçük, kadın, erkek herkes için önemlidir. Kuruluk ciltte kızarıklık oluşmasına, kaşıntılara ve daha ciddi cilt sorunlarına neden olabilir. Bu nedenle kuruluk için zamanında önlem alınması ve cildin uygun ürünlerle temizlik ve bakımının yapılması önemlidir.

Özellikle temizlik sırasında cilt daha kolay kurur ve hasarlanır. Bu nedenle cilt yıkama yağları temizlik ve nemi bir arada sunar.

Stiefel ürünleri hakkında detaylı bilgilere ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim