Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Pişik Önleyiciler

Pişik Önleyiciler

Bebeklerde doğum sonrasında en sık yaşanan sorunlardan biri pişiktir. Tahriş ve kızarıklık gibi problemlerin de eşlik edebildiği pişiği önlemek için en iyi pişik kremi kullanılmalıdır. Uzun süre araştırmalar neticesinde formüle edilen ve pişiğe karşı son derece etkili olan en iyi bebek pişik kremi çeşitleri Turuncu Kasa’da! Şimdi online satın al diyerek etkisini kanıtlamış olan pişik kremlerini uygun fiyata satın alabilirsiniz. 

Pişik Önleyici Ürünler

Hem bebekler ve çocuklar hem de yetişkinler için en etkili pişik kremi çeşitlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Pişik önleyici kremler bebeklerde doğumdan hemen sonra kullanılmaya başlanması gereken kremlerdir. Bu sayede pişik sorunu ortaya çıkmadan önce önlem alınabilir. Düzenli ve günlük kullanım ile kızarıklık, tahriş gibi ilave sorunların önlenmesi mümkün olur. Güvenilir markaların pişik önleyici krem çeşitlerini ucuza alabilirsiniz. Deneyimli annelerin pişik kremi önerisi olan ürünler de burada! 

Pişik Önleyici Krem Çeşitleri 

Pişiği henüz oluşmadan önlemeye yönelik olarak formüle edilen kremler “pişik önleyici” ya da “pişik öncesi” olarak adlandırılır. Su bazlı pişik önleyici kremler sık kullanıma uygundur. Aynı zamanda yağlı bir his bırakmaz ve kolayca cilt tarafından emilir. Provitamin B5 gibi vitamin katkılı pişik önleyici krem çeşitleri de tercih edilebilir. Bu ürünler ciltte yatışma etkisi sağlar ve vitamin barrier olarak da tanımlanabilir. Mevcut pişiklerin iyileşme sürecini hızlandıran, yeni pişik oluşumunu önleyen pişik kremleri de tercih edilebilir. 

Yetişkinler İçin Pişik Kremleri

Yağlı cilde sahip olmak, fazla kilo gibi çeşitli nedenlerle yetişkinlerde pişik sorunu doğabilir. Yetişkin cildine yönelik olarak formüle edilen pişik kremleri ile bu sorundan kurtulmak mümkün oluyor. Seçkin markalar tarafından üretilen yetişkinlerde pişik kremi çeşitleri için doğru adrestesiniz. Yetişkin pişik kremi önerisi olan ürün çeşitlerini de en uygun fiyatla hemen satın alabilirsiniz. Sepetinize atın ve siparişinizi saniyeler içinde tamamlayın! 

Çocuklar İçin Pişik Kremleri

Çocuklar için en etkili pişik kremi hangisi sorusunun yanıtı Turuncu Kasa’da! En iyi çocuk pişik kremi çeşitleri ve en uygun fiyat fırsatları için ürünleri gözden geçirin. Güvenilir markalar tarafından üretilen ve etkili formüle sahip olan çocuk pişik kremlerini ucuza alma fırsatını kaçırmayın. Az miktarda kullanımın yeterli olduğu ve günlük kullanıma uygun çocuk pişik kremlerinde yıl boyunca indirim Turuncu Kasa’da!

Bebekler İçin Pişik Kremleri 

Bebeklerin cildi son derece hassastır ve bu nedenle bebek pişik kremi çeşitleri de hassas cilt yapısına uygun olarak hazırlanır. Bez kullanımı, kıyafetlerin sürtünmesi gibi nedenlerle bebek cildinde pişik oluşum süreci daha hızlı gelişir. Bu nedenle bebek pişik kremlerinde cilt yüzeyinde bir bariyer görevi üstlenen bileşenler de olmalıdır. Cildi nemlendirirken aynı zamanda yatıştıran ve böylelikle kızarıklık, tahriş gibi problemleri önleyebilen pişik kremlerinin tercih edilmesinde fayda var. Bu ürün çeşitlerinin tamamını bir arada incelemek için bebek pişik kremleri sayfasını şimdi incelemeye başlayın. 

Pişik Kremi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

  • Seçtiğiniz pişik kremi cilt tarafından kolayca emilmeli ve cilt yüzeyine hızla yayılabilmelidir. 

  • Bebek ve çocuk pişik kremleri hassas cilt yapısına uygun olmalıdır. 

  • Cilde zarar verebilecek maddeler içermemelidir. 

  • Günlük kullanıma uygun olmalıdır. 

  • Yıkama ve durulama gerektirmemelidir. 

  • Bebek pişik kremlerinin her bez değişiminde kullanıma uygun olması gerekir.

  • Cildin hava ile temasını kesmemeli, cilt yüzeyinde kalın bir tabaka halinde kalmamalıdır.

Pişik Kremi Nasıl Kullanılır? 

Pişik kremleri cilde doğrudan sıkılmamalıdır. Elle az miktarda alınmalı ve cilde masaj yaparak uygulanmalıdır. Bebek ve çocuk pişik kremleri özellikle bez bölgesine sürülmelidir. Aynı zamanda kızarıklık olan bacak arası bölgesine de sürülmesi gerekir. Yetişkinlerde de yine aynı şekilde bacak arası pişik kremleri kullanımı, kızarıklığın olduğu bölgeler de dahil olmak üzere tüm pişik alanına yayılmalıdır. Kullanım öncesinde kremlerin kullanım talimatlarının mutlaka okunması gerekir. Bazı ürünlerin bez bölgesi dışında kalan vücut bölgelerine sürülmesi sakıncalı olabilir. 

Tüm bacak arası pişik kremi ve diğer pişik kremlerinin göz ile temasından kaçınılması gerekir. Kullanım sonrasında direkt güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde, serin ve kuru bir alanda muhafaza edilmesi gerekir. Her kullanımdan sonra kapağı sıkıca kapatılmalıdır. Farklı krem çeşitleri ile karıştırılarak kullanılmamalıdır. Pişik kreminin sürüleceği bölgenin temiz ve kuru olması son derece önemlidir. 

Pişik Kremi Fiyatları

En uygun pişik kremi fiyatları için kampanyaları beklemeyin! Turuncu Kasa’da fiyatlar yıl boyunca uygun ve ödeme kolaylıkları da var. Üstelik hızlı kargo uygulamamız kapsamında seçtiğiniz en iyi pişik kremlerini en hızlı şekilde size ulaştırıyoruz. Ucuz ve kaliteli pişik kremi arayışınıza Turuncu Kasa ile son verin! 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim