Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Prozinc Plus Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan 3 AL 2 ÖDE

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

11372

Markası : Prozinc

64 Item Items

Prozinc Plus, Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuanı 3 al 2 öde kampanyasıyla bu sayfada bulabilir ve avantajlı fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

119.80 TL

107.82 TL

10% indirim

- +

Kazanacağınız puan 1078 tupara Toplam tutarı: 1.08 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Prozinc Plus Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan 3 AL 2 ÖDE

Prozinc Plus Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan 3 AL 2 ÖDE

Marka Adı: Prozinc

Ürün Adı: Prozinc Plus Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan 3 AL 2 ÖDE

Ürün Miktarı: 3x 300 ml

Ürün Özellikleri:Tüm saç tiplerinin kullanımı için idealdir.Paraben içermeyen ürün, saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur. Günlük kullanım için uygundur. Saçlarınızı canlandırmaya ve sağlıklı uzamasını sağlamaya çalışır. Saçları köklerden itibaren besler.

Sonuç: Saçları temizlemeye ve saç dökülmesinin önüne geçmeye yardımcıdır.

Kullanım Şekli:Bir miktar şampuanı ıslak saça masajla uygulayın, köpürtün.2-3 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayın. Daha etkili sonuçlar için, Prozinc Saç Dökülmesine Karşı Losyon ile birlikte kullanabilirsiniz.

İçerik:Trichogen ve Saw Palmetto,Biotin,Protein yapısındaki Phytokeratin etken maddelerini içerir.

Saç dökülmeleri kadın, erkek pek çok kişinin sorunudur. Bu sorun erkeklerde fazla görünse de bayanlarda da pek çok sebepten dolayı saç dökülmeleri görülür. Bayanlar saç kayıplarından pek hoşlanmazlar ve daha gür saçlara sahip olmak isterler.

Saç dökülmesinin birçok neden olabilir. Dengesiz beslenme,yanlış ve çok ça maruz kalınan kozmetik işlemler, sık kullanılan fön makineleri,havuz suyunda bulunan kimyasallar, yanlış özellikli ve zararlı maddeler içeren şampuanların kullanımı bunlardan bazılarıdır. 

Saçlarımız da cildimizin bir parçasıdır, düzenli bakım ister. İhmal edilmesi durumunda birçok saç sorunu görülür. (Kepek, saç dökülmesi gibi)

Prozinc Plus Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan 3 AL 2 ÖDE

Prozinc Plus Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan 3 AL 2 ÖDE,tüm saç türlerinin kullanımına uygun saç dökülmesini azaltmaya yardımcı şampuan.

Saçları kökten uca besleyerek, saç dökülmelerini engellemede yardımcı olur. Sağlıklı saç uzamasına yardımcıdır. Saça esneklik ve canlılık kazandırmaya yardım eder.

Prozinc Plus Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan 3 AL 2 ÖDE,uygun fiyata sitemizden satın alabilirsiniz. Prozinc ürünleri hakkında detaylıbilgilere, ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler