Roc Extra Comfort Cleansing Water 200ml

Roc Extra Comfort Cleansing Water 200ml
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Roc Extra Comfort Cleansing Water 200ml

Markası : Roc Ürünlerini Gör

4354

3574660536935

5/1
54 TL
455
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Roc Extra Comfort Cleansing Water 200ml

Roc Extra Comfort Cleansing Water 200ml

Göz çevresi ince, hassas ve narin yapıdadır. Temizliği vebakımı için göz çevresine uygun üretilen ürünler kullanmak gerekir. Yanlışürünler kullanılarak yapılan bakımlar göz çevresine zarar verebilir. Tahriş,kızarıklık, şişlik ve kırışıklıklar görülebilir.

Günlük hayatta bayanların sıklıkla yaptığı makyajuygulamalarında, makyaj temizliği de önemlidir. Makyajın temizlenmemesi veyaiyi temizlenmemesi cilde zararlar verebilir. Yatmadan mutlaka makyajıntemizlenmesi gerekir.

Makyaj, hava kirliliği, sigara kullanımı, dengesiz beslenmegibi durumlar ciltte gözeneklerin tıkanmasına; sivilce, akne ve siyah noktagibi cilt sorunlarının oluşmasına neden olur.

Roc Extra Comfort Cleansing Water 200ml

Roc Extra Comfort Cleansing Water 200ml, hassas ciltler içinekstra konforlu, temizleyici su.

Rahatlatıcı etkisi ile yüz ve göz temizliğinde kullanılır. Cildinazikçe temizlemeye yardım eden ürün hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Alkolve sabun içermeyen yüz ve göz çevresi temizleyicisi.

Temiz, yumuşak ve pürüzsüz cilt görünümü için çalışır. Alerjiriski en aza indirilerek formüle edilmiştir.

RoC Rahatlatıcı Temizleme Solüsyonu, hassas ciltlerde yüz vegöz çevresindeki makyajı temizlemeye yardımcı olur. İçerisinde allantoin veVitamin B5 (D-panthenol) bulunur. Cildi nemlendirmeye ve rahatlatmaya yardımeder.

İçerik:

Aqua, methyl gluceth-20, polysorbate 20, butylene glycol,allantoin, copper gluconate, magnesium aspartate, zinc gluconate, panthenol,poloxamer 184, sodium citrate, citric acid, sodium methylparaben, DMDMHydantoin, sodium ethylparaben, sodium propylparaben, phenoxythanol

Kullanım Şekli:

Her sabah/akşam, pamuk ile yüz ve göz çevresinitemizleyiniz. Durulama gerektirmez.

Roc Extra Comfort Cleansing Water 200ml, kampanyalıfiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Roc Extra Comfort Cleansing Water 200ml

54TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim