ROC Soleil Protexion Kids + SPF 50 Nemlendirici Vücut Spreyi 200 ml

21013

Markası : Roc

Barkod : 3574660627916

0 Item Items

Çocuklar için geliştirilen, Spf 50 derecelik, güneş koruması sağlayan, ROC Soleil Protexion Kids Nemlendirici Vücut Spreyini, 200 ml'lik ekonomik boyutuyla ve indirimli fiyatıyla bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

85.00 TL

84.15 TL

1% indirim

Kazanacağınız puan 841 tupara Toplam tutarı: 0.84 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

<<<<

ROC Soleil Protexion Kids + SPF 50 Nemlendirici Vücut

ROC Soleil Protexion Kids + SPF 50 Nemlendirici Vücut

Pek çok yararı bulunan güneş ışınlarının cilde bazızararları da bulunur. Güneşte çok kalmak ve koruyucu kullanmamak, ozontabakasının incelmiş olması güneş ışınlarının zararlarını daha hissedilir halegetirir.

Çocukların cildi yetişkinlere göre daha ince ve hassastır.Güneşe çıkarken mutlaka koruyucu ürünler kullanmak gerekir. Güneş koruyucusürülse bile çocuklar güneşte fazla kalmamalıdır. Özellikle güneşin yoğunolduğu öğle saatleri çok tehlikelidir. Güneş ışınları çocukların cildine zararverebileceği gibi güneş çarpmalarına da maruz kalmasına sebep olur.

Güneşe çıkmadan önce hem kendimizi de hem de çocuklarımızıkorumaya almalıyız. Cilt yapısına uygun koruyucu ürünleri güneşe çıkmadan 20-30dakika önce sürmek gerekir. Yaz aylarının yanı sıra kış aylarında da güneşkoruyucu kullanılmalıdır.

ROC Soleil Protexion Kids + SPF 50 Nemlendirici Vücut

ROC Soleil Protexion Kids + SPF 50 Nemlendirici Vücut,yüksek korumalı nemlendirici sprey losyon.

Çocuklar için geliştirilen sprey losyon, suya dayanıklıdır.Çocukların hassas cildini güneşe karşı korumaya yardım etmek için spf50faktörlük koruma içerir. Paraben içerisinde bulunmaz.

Çocukların cildini güneşe karşı korumaya yardım eden ürünayrıca cildi nemlendirmeye de yardımcı olur. Sprey formlu ürünün kullanımı kolaydır.

Özellikle hassas ve açık tenli ciltlerin kullanımınau ygundur. Yüksek koruma faktörü ile cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Çocuğun cildine eşit miktarda uygulayın. Yüz bölgesine dekullanılabilir. Kullanım öncesi elinize püskürterek, yüz bölgesine uygulayın. Yüzmeve kurulanma sonrası ürünü yenileyin.

 

ROC Soleil Protexion Kids + SPF 50 Nemlendirici Vücut,kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satınalabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Benzer Ürün Tavsiyesi

Roc nemlendirici bakım kremi , cildimiz sürekli bakım ve özen ister. Karma, yağlı ve kuru olmak üzere 3 farklı cilt yapısı olmasına rağmen tüm ciltlerde cilt kuruluğu sorunu görülebilmektedir. Cildin düzenli olarak nemlendirilmesi, azalan nemaçığını kapatmaya yardım eder.Kuru ciltler dış etkilerden çok çabuk etkilenir ve cilt kuruluğu daha fazla görülür. Bu ciltlerin cilt kuruluğuna karşı korunması için düzenli olarak nemlendirilmesi gerekir...