Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Boyut
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Saç Bakım Kürleri

Saç Bakım Kürleri

Günlük ve duş bakımları ile saçların sağlıklı ve düzgün görünümü korunsa da bazen saçlar daha özenli ve özel bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Bunun için de saç bakım kürleri size fayda sağlayabilir.

Özellikle de saçlarınızda yaşadığınız saç dökülmeleri, kuruluk, canlılığını yitiren saçlar ve kuru, kaşıntılı saç derisi için bakım sağlamaya yardımcı saç bakım kürleri bulunmaktadır.

Saç bakım kürleri saçlarınızdaki sorunları gidermeye yönelik bakım sunmaya yardımcı olurlar ve saçlarınızda daha sağlıklı ve güzel bir görünüm vermeye yardım ederler.

Saç bakım yağları saçlarda yaşadığınız kabarma, kuruluk sorunları için tasarlanmıştır ve saçlara şekil vermenizi kolaylaştırmaya da yardımcı olurlar.

Özellikle de saçlarınızda yaşadığınız dökülme sorunu için kullanabileceğiniz saç bakım kürleri ile daha hacimli saçlara sahip olabilirsiniz. Saçlar bazı dönemlerde uyku modu dediğimiz bir duruma geçerler ve büyümeleri durur, cansızlaşırlar ancak kökleri canlıdır. Kökler zamanında tekrar uyarılmadığında ise büyümeyen ve canlılığını kaybetmiş saç telleri kopmaya ve köklerinden dökülmeye başlarlar.

Saç Bakım Kürleri ve Fiyatları

Uyku modunda olan saçlar köklerden beslenemez ve incelerek cansız bir görünüm alırlar. Saç bakım kürleri çeşidi olan dökülme sorunu için tasarlanmış ürünleri kullanarak bu dönemde olan saçlarınızın uyarılmasını sağlamaya hem de saç köklerinde canlanma ve artış kazandırmaya da yardımcı olabilirsiniz.

Bazı markalara ait saç bakım kürleri de saç diplerinde yani saçlı ciltte oluşan, kuruluk, kaşıntı, hassasiyet için tasarlanmıştır ve saç derisinde rahatlama sağlamaya ve sağlıklı saç derisine kavuşmanıza yardımcı olurlar.

Turuncu Kasa sitesinde bulunan yüzlerce marka ve binlerce ürün çeşidinde pek çok saç bakım ürünü ve saç bakım kürleri bulunmaktadır. Saçınızda yaşadığınız problemleri belirleyerek uygun ürünü seçebilir ve sorununuzu giderebilirsiniz.

Ürünleri inceleyin, uygun fiyat fırsatlarını geç olmadan yakalayın.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim