99 Pişik Önleyici Krem

Kapıda Ödeme İmkanı

99 Pişik Önleyici Krem

Markası : 99 Ürünlerini Gör

2299

Barkod : 8690498000389

5/1
40 TL

99 Pişik Önleyici Krem, bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz, bebeğinizin cildinin hidro lipidik bariyerini korumaya, güçlendirmeye,nazik bir şekilde yumuşatmaya yardım eden bir üründür.

Adet
456 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS Kargo 7,95TL , Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

99 Pişik Önleyici Krem :

99 Pişik Önleyici Krem :

Bebeklerinizin cildi son derece hassastır ve özel bakım ister, ciltleri ince ve daha az yağlıdır bu da ciltlerini aşırı derecede savunmasız kalmasına neden olabilmektedir. Ayrıca ter kanalları az çalıştığından ısıları da tolare edemezler.

Cildin hidro lipidik bariyerini korumaya, güçlendirmeye, bebeğin hassas cildini nazik bir şekilde yumuşatmaya yardım eder.

Pişik oluşmadan bakım yaparak pişik oluşmasını engellemeye yardım eder.

Bir de dışkı ve idrar asiti, bez sürtünmeleri bebeğinizin nazik cildi için son derece tahriş edici özelliktedir. Bunlar bebeğinizin cildinde pişik oluşumuna neden olabilmektedir.

Pişik, ciltte tahrişe neden olur, batma, yanma ve acı hissi verebilir. Bebeklerin nazik cildini de tahriş eden pişikler sivilce gibi,kızarık, hafif kabartılı, acı veren oluşumlardır. Pişikler en çok bezli bölgede görülebilmektedir. huzursuzluk, ağlama, huysuzluk belirtileri gösterebilir.

99 Pişik Karşıtı Krem, ekinezya içerir. 

Ekinezya aynı zamanda pembe koni çiçeği olarak da bilinmektedir ve artan talepler doğrultusunda daha fazla üretilmeye  başlanmıştır.

Krem, derinin tahrişini yatıştırmaya ve hasarı onarmaya yardımcı olur, cildinsağlığına kavuşmasına yardım eder. Ödemi gidermeye yardım ederek tahrişin daha hızlı bir şekilde iyileşmesine yardım eder, yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur.

İçerik: Hamamelis Virginiana, Centella Asiatica (Gotu Kola), Madecassoside, çinko oksit, Naturel Bal Mumu ve Shea Butter 

99 Pişik Önleyici Krem :

Ürün kızarıklık ve tahrişlerde yatışma sağlamaya yardımcıolur.

Bebeğinizde pişikler oluşmadan kullanarak pişik oluşumlarını engellemeye yardımcı olabilirsiniz.

Paraben, renklendirici ve silikon içermeyen formüle sahiptir. 

 

Kullanım Şekli :

Her bez değişiminde, temiz ve kuru ciltte bezli bölgenin kıvrımlarına dikkat ederek  kalın bir tabaka halinde uygulanır.

Düzenli olarak kullanın, bebeklerinizi pişiklerden koruyun.

99  Pişik Karşıtı Krem 100m, Turuncu Kasa’da satılan ucuz fiyatlı bir üründür.

 

 

 

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

99 Pişik Önleyici Krem

99 Pişik Önleyici Krem, bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz, bebeğinizin cildinin hidro lipidik bariyerini korumaya, güçlendirmeye,nazik bir şekilde yumuşatmaya yardım eden bir üründür.

Bu kategorinin en çok bakılanları

40TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim