Filtreleme kriteri
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Renk
Boyut
Filtrele

Turuncukasa Blog

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Hassas Ciltler için Güneş Kremi

  Hassas bir cilt yapısına sahipseniz cildiniz ile temas edecek olan tüm ürünleri ekstra titizlikle seçmeniz gerekir. Özellikle güneşin zararlı ışınlarından cildinizi korumanız büyük bir önem taşır. Bu nedenle mutlaka güneş kremi kullanmalısınız ve seçtiğiniz ürün de hassas ciltler için güneş kremi çeşitleri arasından olmalıdır. Tam da bu noktada devreye girerek sizleri özenle hazırladığımız koleksiyonumuz ile buluşturuyoruz. 

  Bu koleksiyon içerisinde Avene hassas ciltler için güneş kremi çeşitleri gibi güvenilir markalar tarafından hazırlanan ve tamamı hassas cilt yapısına uygun olan güneş kremleri bulunuyor. Sevdiğiniz ya da sürekli kullandığınız markaların ürünlerine yönelebilirsiniz. Farklı bir markanın güneş kremlerini denemek için de uygun fiyatlardan faydalanın. İlginizi çeken kremleri sepetinize ekleyerek hemen şimdi online sipariş konforunu yaşayın. 

  Çok Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi Nasıl Olmalı?

  Çok hassas bir cilt yapısına sahip olanların büyük bölümünün güneşe toleransı yoktur. Güneşe çıktıklarında kısa zamanda ciltleri tepki verir. Eğer siz de bu grupta yer alıyorsanız Bioderma hassas ciltler için güneş kremi çeşitleri gibi sizin cildinize uygun olan ürünleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda La Roche Posay hassas ciltler için güneş kremi çeşitleri de tercih edilebilir. Sitemizde bu markaların ürünlerini en düşük fiyatla hemen satın alabilirsiniz. 

  Çok hassas ciltli olanlar en az SPF 50+ güneş kremlerini kullanmalıdır. Bu kremlerin kısa zamanda cilt tarafından emiliyor olması da dikkate edilmesi gereken unsurlardan biridir. Bu sayede dışarıya çıkmadan yani cildiniz güneş ile temas etmeden hemen önce sürebilir, beklemenize gerek kalmadan dışarıya çıkabilirsiniz. Her güneş kreminin koruma faktörü aynı seviyede olmayabilir. 

  Seçim yaparken çok hassas cilde sahip olanlar için uygun olan SPF 50+ ve daha üzeri olan güneş kremlerine yönelmeniz son derece önemlidir. Hem kuru hem de hassas bir cilde sahip olanlar için de çeşitli markalar güneş kremleri formüle ediliyor. Bu noktada kuru ve hassas ciltler için güneş kremi çeşitleri arasından bir seçim yapmanız gerekiyor. Açık renkte bir cilt tonuna sahip olanların da Capicade güneş kremi hassas ciltler gibi yüksek koruma faktörüne sahip olan güneş kremlerine yönelmesi gerektiğini ekleyelim. 

  Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Seçtiğiniz güneş kremlerinin belirli bir kalitenin üzerinde olması önemlidir. Bu nedenle çok hassas ciltler için güneş kremi çeşitleri arasından tercih yaparken kaliteye odaklanmalı ve güvenilir markaların ürünlerine yönelmelisiniz. 

  • Elbette güneş koruma faktörü de dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alıyor. Cildiniz aşırı düzeyde hassas ise SPF 50+ ve üstü olan güneş koruma kremlerini tercih etmelisiniz. Bu ürünler aşırı hassas ciltler için güneş kremi çeşitleri olarak formül ediliyor ve oldukça yüksek düzeyde koruma sunabiliyor. 

  • Cilt tarafından hızla emilen Vichy hassas ciltler için güneş kremi çeşitleri gibi ürünler kullanım kolaylığı sunar. Daha konforlu bir şekilde kullanıldığı için hızlı emilme özelliğine de dikkat ederek tercih yapmanızda fayda olacaktır. 

  • Cilt yüzeyinde yağlı bir his ve katman bırakmayan güneş kremlerini tercih edin. Bu ürünler kullanımın hemen ardından cilt tarafından emildiği için cildinizde rahatsız edici bir katman halinde kalmaz ve rahatsız edici bir his bırakmaz. 

  • Seçtiğiniz hassas ciltlere özel güneş kremi çeşitlerinin ne kadar süre koruma sağladığını, kaç saat sonra tekrarlamanız gerektiğini mutlaka öğrenin. Gün içerisinde yeniden krem sürmeniz gerekebilir. Bu sayede etkisinin gün boyunca devam etmesini sağlayabilirsiniz. 

  Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi Fiyatları

  Sitemizde hassas ve kızarık ciltler için güneş kremi çeşitlerinin tamamında uygun fiyatlar geçerlidir. Herhangi bir platform üzerinden sipariş vermek yerine rotanızı bu adrese çevirdiğinizde La Roche hassas ciltler için güneş kremi çeşitleri de dahil olmak üzere tüm ürünler için minimum fiyatlarla karşılaşacaksınız. Bazı ürün çeşitlerini ise indirimli fiyatlar eşliğinde sizlerin kullanımına sunuyoruz. 

  Düşük fiyatlar hassas cilt güneş kremi koleksiyonumuzda yer alan tüm ürünler için geçerlidir. Taksitle ödeme ve kredi kartı ile ödeme gibi ödeme seçenekleri de bulunuyor. İhtiyacınız olan hassas ciltler için en iyi güneş kremi çeşitlerine ulaşmak için yüksek bir bütçe ayırmanıza hiç gerek yok. İndirim fırsatları, ödeme kolaylıkları ve hızlı kargo uygulaması gibi pek çok ayrıcalıktan faydalanarak siparişinizi hemen şimdi iletin! 

  Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
  whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim