Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Heliocare

Heliocare, sağlık dünyasının önde gelen şirketlerinden INDUSTRIAL FARMACEUTICA CANTABRIA, S.A. (IFC) ‘e ait bir markadır.Heliocare markasına asıl ününü kazandıran, özel patentli FERNBLOCK Teknolojisi olmuştur.Fernblock, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarını geri püskürtmeye, cilde zarar vermesinin önüne geçmeye yardım eder. Cildin yaşlanmasının, güneş ışınlarına bağlı leke ve ton eşitsizlikleri oluşmasının önüne geçmeye yardımcı olur. Heliocare ürünleri ile cildi güneşin bütün zararlı etkilerine karşı yüksek derecede korumaya, cilde ışıltılı bir görünüm vermeye, cildi yenileyerek aydınlatmaya, cildin su kaybını engelleyerek cilde nem ve dolgun görünüm sağlamaya, güçlü antioksidanlarla anti aging etki sağlamaya, yaşlanmaya karşı etkili çözümler sunmaya yardımcı olur.

Heliocare Ürünleri

Heliocare, sağlık dünyasının önde gelen şirketlerinden INDUSTRIAL FARMACEUTICA CANTABRIA, S.A. (IFC) ‘e ait bir markadır. IFC, İspanya menşeili bir şirkettir ve yaklaşık 25 yıldır sağlık dünyasında çarpıcı çalışmalara ve projelere imza atarak adından sıkça söz ettirmektedir.

IFC’ye ait Heliocare markasına asıl ününü kazandıran, özel patentli FERNBLOCK Teknolojisi olmuştur. FERNBLOCK teknolojisi, IFC Grup ve Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi dermatoloji ve fotobiyoloji uzmanları tarafından yürütülen ortak bir çalışmayla geliştirilmiştir.

Fernblock, anavatanı Orta Amerika olan eğreltiotu Polypodium Leucotomos’dan elde edilen doğal bir bitki özüdür. Polypodium Leucotomos, suda yaşayan bir bitkiyken kara yaşamına adapte olmak zorunda kalmıştır ve bu sırada kendini güneş ışınlarına karşı korumak için Fernblock maddesini geliştirmiştir. Heliocare, yaptığı yoğun çalışmalar sonucunda bu maddeyi keşfetmiş ve patentleyerek bütün ürünlerinin ana maddesi olarak kullanmaya başlamıştır.

Fernblock, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarını geri püskürtmeye, cilde zarar vermesinin önüne geçmeye yardım eder. Cildin yaşlanmasının, güneş ışınlarına bağlı leke ve ton eşitsizlikleri oluşmasının önüne geçmeye yardımcı olur. Güçlü bir antioksidan özelliği taşıyan Fernblock, cildi sadece güneş ışınlarına karşı yüzeysel olarak korumakla kalmaz, çok yönlü bir cilt koruması ve bakımı sağlamaya yardım eder.

Heliocare ürünleri cilt sağlığına önem verilerek üretilmiştir. Heliocare kullanan kişiler memnuniyetlerini birçok kez dile getirmişlerdir.

Heliocare güneş kremleri, cildi güneşin zararlı ışınlarına, kötü etkilerine karşı en iyi şekilde korumak için geliştirilmiştir. Güneş koruma özelliğinin yanında cildin beslenmesine, leke ve pürüzlerin görünümünü hafifletmeye, cilde ışıltılı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardım eder.

Heliocare Ürünleri ve Fiyatları

Heliocare içeriğinde bulunan yüksek miktardaki antioksidanla cildin dış etkenlere karşı daha dayanıklı hale gelmesini, direncinin artmasını sağlamaya yardımcı olur. Cildin foto yaşlanmasının önüne geçmeye yardım eder, yaşlanma belirtilerine karşı cildin korunmasını destekler. Güneş ışınlarına karşı geliştirilmiş yüksek korumasıyla güneşin cilt üzerinde yarattığı hasarın önüne geçmeye, zararlı güneş ışınlarını ciltte nötralize etmeye yardım eder.

Heliocare ürünlerinin oral ve topikal kullanım için uygunluğu ve etkisi kanıtlanmıştır.

Heliocare ürünleri ile cildi güneşin bütün zararlı etkilerine karşı yüksek derecede korumaya, cilde ışıltılı bir görünüm vermeye, cildi yenileyerek aydınlatmaya, cildin su kaybını engelleyerek cilde nem ve dolgun görünüm sağlamaya, güçlü antioksidanlarla anti aging etki sağlamaya, yaşlanmaya karşı etkili çözümler sunmaya yardımcı olur.

Kaliteli ürünleri ile en çok tercih edilen markalardan biri haline gelmiş olan Heliocare markasına Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim