Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Kadınlara Özel

Bayanlara Özel

Erkeklerin de kadınların da uğraşmak zorunda oldukları kendine göre farklı sorunları vardır. Kadınlar özellikle adet döneminde yaşadıkları pek çok sorundan çok şikayetçidirler.

Adet, regl ya da mensturasyon dönemi diye adlandırılan ve her ay kadınları yaşadığı dönem pek çok sıkıntıyı da beraberinde getirir. Her insan her sorunu farklı şekilde karşılar, her kadın da bu dönemi farklı şekillerde geçirir. Bazı kadınlar da 3 gün süren bu dönem bazı kişiler de ise 7-8 güne kadar devam etmektedir. Çekilen ağrılar, şişkinlik, sinir ve stres, çikolata düşkünlüğü genel olarak görülmektedir. Kadınlar bu kadar çile çekerken bayanlara özel tasarlanmış olan ped ve tampon çeşitleri size ihtiyacınız olan rahatlık, konfor ve güveni sağlamalıdır.

Adet döneminizin yoğunluğuna uygun olarak seçebileceğiniz bayanlara özel hijyenik ürünler ile sızıntılara karşı korunabilir ve bu dönemde en azından bu rahatlığı yaşayabilirsiniz.

Bayanlara Özel Ürünler ve Fiyatları

Özellikle yaz sıcaklarında hele bir de tatildeyseniz tampon çeşitleri kullanarak mayonuzu giyebilir, denize, havuza rahatça girebilirsiniz.

Farklı formlardaki hijyenik ped çeşitleri de size istediğiniz giysiyi daha rahat giyebilme, rahat hareket etme özgürlüğü verebilir. Gece, gündüz, yoğun ya da normal günlere özel seçenekleri ile adet döneminizi daha rahat geçirebilirsiniz.

Bayanlara özel tasarlanmış ürün çeşitlerini Turuncu Kasa’da bulabilir, güvenli ve rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Siz de kullanımında daha rahat edebileceğiniz bayanlara özel ürünlerden tampon ya da ped çeşitlerini seçebilir ve kullanabilirsiniz. Ped mi tampon mu diyen soran kadınlar buna her halde kullanarak kendileri daha iyi cevap verebileceklerdir. Ancak ürün adet döneminin yoğunluğuna göre seçilmeli ve kullanım süreleri de yine bu yoğunluğa göre ayarlanarak 3-4 saatte bir yenisi ile değişimi yapılmalı, bu ürünleri kullanırken hijyen kurallarına dikkate edilmelidir. Kadınların hassas bölgesinde temizliğe dikket edilmeli özellikle sürekli nemli ve kapalı kalınan bu günlerde hijyene, ellerin temizlenmesine de önem verilmelidir. Genital bölge temizleyici ürünler de kullanılarak temizleme sırasında ph dengesinin korunması sağlanmalıdır.

Bu ürünler de cinsel ürünler gibi gizli bir paketleme uygulanarak paketlenir ve elinize ulaşana kadar içinde ne olduğunu kimse anlayamaz. Bu gizlilik özelliği sizin rahatlıkla ihtiyacınız olan ürünü seçebilmenize bu şekilde özel ve cinsel ürünleri de alabilmenize kolaylık sağlar.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim