Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Kayganlaştırıcı Jeller

Kayganlaştırıcı jel markaları

Cinsel sağlık ürünlerinden biri de kayganlaştırıcılardır. Kayganlaştırıcı jeller, kadınların yaşadıkları vajinal kuruluk sorunu için tasarlanmıştır.

Vajinal kuruluk sadece kadınlar için değil, erkekler için de çok önemli bir sorundur. İlişkiden soğumaya yol açabilir. Cinsel ilişki sırasında kadınların vajinal bölgesinde ilişkiyi kolaylaştırabilecek bir sıvı salgılanır, yeteri kadar yapılan uyarılma bu ıslaklığın oluşmasını sağlayabilir. Ancak bazı hastalıklar, hormonal değişimler, bazı ilaçların kullanılması, partnerine karşı soğukluk, korku, heyecan, yeteri kadar uyarılmama gibi bazı etkilerle bu kayganlık yeteri kadar sağlanamayabilir.

Kayganlık sağlanamadığında ilişki sırasında kadının canı yanabilir, ağrı ve acı hissedilebilir. Bu durum da kadının ilişkiden soğumasına ve erkeğin de buna bağlı olarak ilişkiden ya da partnerinden soğumasına yol açabilmektedir.

Kayganlaştırıcı jellerbu konuda size yardımcı olacaktır. Vajinal bölgede ihtiyaç duyulan ıslaklığın sağlanabilmesine yardımcı olan ürün ile daha kolay bir şekilde ilişkiye girebilirsiniz.

Kayganlaştırıcı jel çeşitleri

Kayganlaştırıcı jellerseçilirken su bazlı olmasına, ciltle uyumlu olmasına da dikkat edilmelidir. Kayganlaştırıcı çeşitleri farklı özelliklere sahiptir.

Özellikle farklı aromalarla çeşitlendirilmişlerdir, bu aromaların pek çoğu yenilebilir özelliktedir. Çilekli, çikolatalı, ısınma hissi vermeye yardımcı, klasik gibi çeşitlere sahiptir.

Bazı kayganlaştırıcı jellerhem vajinal kayganlık sağlamaya hem de masaj jeli gibi vücuda masaj yaparken kullanılmaya da yardımcıdır. Masaj jeli olarak da kullanabileceğiniz kayganlaştırıcılar ile gecelerinizi renklendirebilirsiniz. Vücudun her bölgesine masaj yapmak için kullanabilirsiniz. Su bazlı ürünler yıkandığında kolayca çıkar ve cildinizle uyumludur.

kayganlaştırıcı jel fiyatları

Kuruluk kader değil, siz de kayganlaştırıcılar ile kuruluk sorunu ile savaşabilir ve ilişki sırasında ihtiyaç duyduğunuz kayganlık etkisini sağlayarak daha rahat bir şekilde ilişki yaşayabilirsiniz.

Turuncu Kasa’da pek çok farklı özelliğe sahip kayganlaştırıcı jel çeşitlerive kaliteli markalar bulunmaktadır.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim