Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Makyaj Temizleyiciler

Makyaj Temizleme

Güzel bir makyaj yapmak pek kolay değildir, herkes makyaj yapar ama en iyisini yapmak için biraz daha zaman ve dikkat harcamak ve renklerin birbiri ile saçlarınızla ve ciltle uyumuna daha fazla dikkat etmeniz gerekmektedir.

Makyaj yapmak için zaman harcar ve tüm gününüzü makyajlı olarak geçirir, hatta zaman zaman makyajınızı tazelersiniz. İçerikleri ciltle uyumlu ya da mineral içerikli ürünler kullansanız da gün sonun da, uyumadan önce makyajın cildinizden iyi bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir.

Makyaj temizleyiciler kullanarak makyajınızı daha kolay ve cildi hasarlandırmadan temizleyebilirsiniz.

Yüzünüzün ve vücudunuzun bakımı için ürün seçerken yapılarına dikkat ettiğiniz gibi temizlerken, makyajınızı çıkartırken de aynı şekilde ürün tercih etmeniz çok daha iyi olacaktır.

Cildiniz yağlı ise yağlı ciltler ya da hassas ciltlere uygun gibi özelliklere dikkat etmelisiniz. Ayrıca dudak ve göz çevresi daha hassas bir yapıda olduğu için bu bölgelerde farklı bir temizleyici kullanmanız gerekir. Göz makyajı biraz daha zor temizlenir, özellikle de maskaraların temizliği için yavaş, yumuşak ve nazik bir temizleme yapmanız gerekmektedir. Suya dayanıklı maskara kullanıyorsanız çift fazlı ürünler daha iyi temizleme sağlayabilir.

Bazı ürünler tüm yüzü, göz ve dudak çevresini temizleyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır, bu özellik mutlaka üzerinde belirtilir kullanırken buna dikkat edilmelidir.

Makyaj Temizleyiciler ve Fiyatları

Seyahatlerde de kullanabileceğiniz ve işinizi biraz daha kolaylaştıran makyaj temizleme mendilleri de cilt yapısına uygun olarak tercih edilebilir.

Cildiniz makyajdan arındırılmadığında kirpiklerinizde dökülme yaşayabilir ve cildin daha kolay kırışması, gözeneklerin tıkanarak akne oluşması gibi sorunlara maruz kalabilirsiniz.

Özellikle gece temizlenmeyen makyaj cildi yorar, gece boyu kendi kendini günün yorucu ve hasar verici etkilerinden arındırmak için çalışan cilt makyajlı olursa bu daha fazla yorulmasına ve cilt sorunları yaşamanıza neden olacaktır.

Temizleyiciler, suyla temizlenebilen ya da pamuk yardımı ile kullanılan ve durulama gerektirmeyen ürünler olarak sınıflandırılabilir. Jel, krem ya da misel solüsyon formlarına sahiptirler.

Cildinizin yapısına uygun olan makyaj temizleyicileri seçerek cildinizi, göz ve kirpiklerinizi temizleyin ve cildin nefes almasını sağlayın.

Turuncu Kasa sayfalarında bulunan makyaj temizleyiciler ile etkili bir cilt temizliği elde edebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim