Zorah Aya El Kremi 80 ml

Zorah Aya El Kremi 80 ml
Mobil Uygulamaya Özel Ekstra %10 İndirim
  • Zorah Aya El Kremi 80 ml

Markası : Zorah Ürünlerini Gör

12082

5/1
101.69 TL
Gelince Haber Ver! Stok Durumu: Stokta yok

Zorah Aya El Kremi 80 ml :

Zorah Aya El Kremi 80 ml :

Marka Adı :Zorah

Ürün Adı : Zorah Aya El Kremi

Ürün Miktarı : 80 ml.

Ürün Özellikleri : Ellerinizin kuruluk sorununu yatıştırmaya, rahatlatarak yoğun nem vermeye ve yumuşaklık kazandırmaya yardım eder. Günün her anı kullanarak ellerinizde kadifemsi bir dokunuş yakalayabileceğiniz kremin içeriği %98 oranında doğal kaynaklıdır ve argan yağı içermektedir.

Sonuç : Bakımlı ve yumuşak ellere kavuşmanız için yardımcı

Kullanım Şekli : Özellikle soğuk ve rüzgarlı havalarda,güneşe maruz kaldıktan sonra ve suyla temastan sonra ellerinize masaj yaparak yediriniz. İhtiyaç duydukça kullanabilirsiniz.

İçerik : Argan yağı ve %98 oranında doğal içeriklerle formüle edilmiştir.

Zorah Aya El Kremi 80 ml :

Kuruluk, cildiniz için önemli bir sorundur. Kuruluğu gidermediğimizde cildinizde pul pul dökülmeler, kaşıntı ve kızarıklıklar,gerginlik hissi yaşayabilirsiniz.

Özellikle, elleriniz sık sık suyla, sabun ve deterjan gibi kimyasallarla temas ettiğinden daha kolay bir şekilde yıpranır, kurur ve tahriş olabilir. Bu nedenle bakımının ihmal edilmemesi, nemlendirilerek yumuşaklığa kavuşması ağlanmalıdır.

Zorah Aya El Kremi, içerdiği yoğun nemlendiriciler ile ellerinizde harika bir yumuşaklık kazanmanıza, kuruluk ve kaşıntıların yatışmasına yardımcı olur. Yumuşaklık kazanan cildiniz esneklik kazanacak ve rahatlayacaktır.

Özellikle içerdiği argan yağı etkisi ve doğal içeriklerinin birleşimi ile yumuşaklık ve derinlemesine nem ve kuruluklara karşı korunma etkisi sağlayabilirsiniz.

Ellerinizin suyla her temasından sonra uygulayabilirsiniz.

Günlük hayatımızda sürekli kullandığımız, kendimizi anlatmak, ifade etmek için de faydalandığımız eller her zaman göz önündedir ve bakımı da çok önemlidir, ihmal edilmemelidir.

Zorah Aya El Kremi 80 ml, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Zorah Aya El Kremi 80 ml

101.69TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim