Zorah Maeva Vücut Losyonu 200 ml

Kapıda Ödeme İmkanı Kargo Bedava

Zorah Maeva Vücut Losyonu 200 ml

Markası : Zorah Ürünlerini Gör

13129 Barkod :

5/1
200 TL
456 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Zorah Maeva Vücut Losyonu 200 ml

Zorah Maeva Vücut Losyonu 200 ml

Marka Adı: Zorah
Ürün Adı: Zorah Maeva Vücut Losyonu
Ürün Miktarı: 200 ml
Ürün Özellikleri: Her cilt tipi için uygundur. Cildi nemlendirmeye ve esnekliğini artırmaya çalışır.
Sonuç: Pürüzsüz ve yumuşak bir cilt görünümü sunmaya yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Temiz vücuda günlük olarak kullanılabilir. Tüm vucutta kullanılabilir.
İçerik: Ayçiçek yağı, Kakao yağı, Shea yağı, Aspir ağacı özü, Avokado yağı, Argan yağı, Chia yağı, Kendi yağı, Portakal yağı, Gül yağı, Lavanta yağı içerir.
Cildin esnekliğini ve pürüzsüzlüğünü koruyabilmesi için, neme ihtiyaç vardır. Ciltteki su miktarı azaldıkça, nemini kaybeder. Cildin nem kaybının içsel ve dışsal bir çok sebebi olabilir.
Cilt nemsiz kaldığında, yıpranmaya ve kurumaya başlar. Nemsiz cildin dayanıklılığı azalır. Çatlaklar, kırışıklıklar oluşmaya başlar. Cilt cansız ve donuk bir görünmeye başlayabilir.
Cildi nemli tutmak çok önemlidir. Beslenmemize dikkat ederek, bol sıvı tüketerek, cildimizin nem dengesini sağlamaya çalışabiliriz. ancak bu tek başına yeterli değildir.
Cildimiz için, doğru nemlendirici ürünler kullanmaya özen göstermeliyiz. Zorah Maeva Vücut Losyonu, cildimize nem sağlamaya yardımcıdır.
Zorah Maeva Vücut Losyonu 200 ml
Zorah Maeva Vücut Losyonu, cildi nemlendirmeye yardımcıdır. Cilde yoğun nem vererek, yumuşacık olmasını sağlamaya çalışır.
Tüm vücutta kullanıma uygun olan, Zorah Maeva Vücut Losyonu, cildin esneklğini artırmaya çalışır. Cilt yenilemesini destekleyemeye çalışır.
Cildin esnekliğini artırmaya ve pürüzsüz bir cilt görünümü sunmaya yardımcıdır. Genç ve yumuşak bir cilde kavuşmanıza yardım etmeye çalışır.
Zorah Maeva Vücut Losyonu, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılmaktadır.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Zorah Maeva Vücut Losyonu 200 ml

Yoğun nemlendirme etkisi ile cildinizi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olmaya çalışan, Zorah Maeva Vücut Losyonunu, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyata sipariş verebilirsiniz.

Bu kategorinin en çok bakılanları

200TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim