Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Akne Ve Sivilce Ürünleri

Akne ve Sivilce Ürünleri

Her canlı farklı farklı özelliklere sahiptir, insanlar da hem ruhsal hem de fiziksel olarak birbirine benzemez.

İnsanın yapısı öncelikle genleriyle ilgilidir, ardından anne ve babanın etkisi, toplum ile şekillenir.

Fiziksel yapımız da genlerimizle ilgili olduğu gibi, beslenme şekli, hayat tarzı, çevresel koşullar, hormonlar, vücudumuza aldığımız ilaçlar gibi bazı etkenlerle şekillenecektir.

Zararlı alışkanlıklar, düzensiz uyku, yanlış beslenme, düzensiz hormonlar, hareketsizlik gibi etkiler olumsuz gelişmelere yol açarken daha sağlıklı ve düzgün bir yaşam tarzı ise daha olumlu sonuçlara neden olacaktır. Cildimizin yapısı da bu etkilerle belirlenir.

Özellikle ergenlik çağında daha sık görülse de her yaşta cildinizde akne ve sivilcelenme sorunları yaşayabilirsiniz. Bu sorun toplumda çok sık görülmektedir. Bazen sadece yüz bölgesinde oluşurken bazen de boyun, sırt, göğüs bölgelerinde de görülebilir. Akne aslında cildimizin yağ bezlerinde oluşan bir çeşit cilt hastalığıdır.

Hormonların değiştiği bir dönem olan ergenlik de daha sık olarak karşılaşılır.

Vücudumuzda yağ bezleri vardır ve bu bezler yağ salgılar, salgılanan yağlar kıl köklerinden, cildin gözeneklerinden cildin üzerine çıkarlar ve bu doğal yağlar aslında cilt için çok önemlidir. Cildi dış etkenlere karşı korumaya ve doğal bir nem sağlamaya yardımcı olurlar. Ancak hormonlar, yanlış beslenme, kullandığınız bazı ilaçlar vücudun daha fazla yağ salgılamasına neden olabilmektedir ve bu yağlar cilt yüzeyine çıkarken gözeneklerde birikir ve tıkanırlar bu da sivilce ve akne olarak görülmesine neden olur.

Akne ve sivilce ürünleri kullanarak cildinizde oluşan bu sorunlarla mücadele edebilirsiniz.

Turuncu Kasa sitesinde pek çok farklı markaya ait olan Akne ve Sivilce Ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler cildin tıkanmış olan gözeneklerini açarak daha kolay bir şekilde temizlenmesini sağlamaya, cildinizdeki yağlanma seviyesini ayarlamaya ve yağ dengesi sağlamaya yardımcı olurlar.

Akne ve Sivilce Ürünleri Fiyatları

Cildinizin sorunlarına uygun ürünler kullanarak bakımını yaparak etkili sonuçlar sağlayabilir ve cildin daha düzgün görünmesini sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Özellikle akne ve sivilce görülen ciltlerin derinlemesine temizlenmesi, tıkalı gözeneklerin açılması önemlidir. Sıradan temizleyiciler sadece cildin üst yüzeyini temizlerken sorunlarınız için çözüm sağlayamazlar.

Akne Sivilce ürünleri kategorisinde cilt temizleyiciler, peeling özellikli ürünler ve sivilcelerin, aknelerin görünümlerini kapatabilmeniz için kapatıcı özellikli ürünler de bulunur.

Sivilce ve aknelerin izleri cildinizin düzgün görünmesine engel olur, bu gibi durumlarda özel kapatıcı ürünlerle makyajınızı tamamlayabilir ve cildin daha eşit bir cilt renginde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Sorunlarınız için çözüm sağlayabilmek için doğru ürünleri, düzenli olarak kullanmalısınız.

Cildin akne ve sivilce ürünleri ile temizlenmesi ve bu tip ciltlerde daha yoğun görülen gözeneklerin tonik yardımı ile sıkılaştırılması, cildin nemlendirilmesi gerekmektedir.

Her cilt tipinde olduğu gibi bu tip ciltlerin de neme ihtiyaç duyduğu unutulmamalıdır.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim