Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bioderma ABCDerm Ürünleri

BIODERMA ABCDERM ÜRÜNLERİ

Bioderma ABCDerm Ürünleri bebek ve çocukların kullanımı için geliştirilmiş bir seridir. Seriye ait ürünler, bebek ve çocukların narin, hassas ciltleri göz önünde bulundurularak, cilt hassasiyetine uygun olarak geliştirilmiştir.

Bebeklerin ve çocukların cildi, biz yetişkinlerin cildine göre oldukça hassas ve duyarlıdır. Çok çabuk tahriş olma, kuruyup pullanma, çatlayıp acı hissine neden olma… gibi birçok cilt problemi çok kolay gözlemlenebilir. Bu nedenle çocukların ve bebeklerin cildine ekstra özen gösterilmesi, cilt bakımının aksatılmaması oldukça önemlidir.

Bebeklerin narin cildini, narin saçlarını ve hassas saçlı derisini onun hassasiyetine uygun ürünlerle temizlemek; incecik hassas tenini ise cildinin hassasiyetine uygun, tahriş ve benzeri cilt sorunlarına yol açmayacak olan ürünlerle nemlendirmek gerekir. Bebek ve çocuklarda, doğumdan itibaren değişim ve gelişim gösteren bebek cildinin ihtiyaçlarına uygun ve hassas cildi için güvenli ürünler kullanılması gerekir. 

Bioderma ABCDerm Ürünleri, bebek ve çocukların hassas ciltlerine özel geliştirilmiş bir seridir. Bioderma ABCDerm Ürünleri, Dermatolojik Güvenlik İlkelerini esas alarak, bebek cildine uygun olarak formüle edilmiş ilk yüksek güvenlik ve yüksek tolerans sağlayan seridir. Bebeğinizin hassas cildinin ihtiyaçlarını karşılamaya, sağlıklı cildini korumaya yardımcı olur. ABCDerm Ürünlerini bebeğinizin hassas cildinde güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim